ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

برداشت از سایت نهال وب (2)

در زیر رسید برداشت جدید به همراه برداشت قبلی از سایت نهال وب را مشاهده می کنید. مبلغ این برداشت جدید از سایت نهال وب، بیست و دو هزار تومان می باشد که در تاریخ 14 مرداد 1398 به حساب بانکی واریز شده است. برای آشنایی و ثبت نام در سایت نهال وب، اینجا را کلیک نمایید.
یک نهال مرغوب باید از چندین نظر مورد بررسی قرار گرفته شود:اولین ‌گام رویت و دیدن برگ نهال میباشد که باید به رنگ سبز تند و یکدست باشد.ظاهر آن طبیعی و بدون پیچ خوردگی و نقص باشد. سپس به ساقه نهال نگاه کنید که مستقیم،صاف و کشیده بودن یکی از مشخصات مرغوبیت است .دیگر شاخصه سن نهال میباشد که بهترین سن یک ساله تا دو ساله میباشد که هرچه سن کمتر باشد مناسب تر است چون قابلیت سازش بیشتر با محیط جدید را دارد (‌نهال زیر یک سال و بالای دو سال مناسب کاشت و انت
رسید زیر اولین برداشتی از سایت عالی نهال وب است که مبلغ آن سی و هفت هزار تومان می باشد که به تاریخ 1 مرداد 1398 به حساب بانکی ما واریز گشته است. حداقل موجودی برای برداشت از این سایت برای بار اول دوازده هزار تومان است. شما هم می توانید با مشاهده روزانه آگهی ها که تنها دقایقی کمی از وقت شما را می گیرد، حداقل ماهی بالای بیست هزار تومان درآمد داشته باشید. برای آشنایی و ثبت نام در سایت نهال وب، اینجا را کلیک نمایید.
برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وبدر نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .این سایت کلیکی ایرانی دارا
لیمو خارگی(پایه نارنج)
لیمو خارگی(پایه لیمو)
لیمو خارکل(خارکوتاه)
لیمو محلی
لیموخاربلند(پیوندی)
لیمو مصری
لیمو مکزیکی(جدید)
پرتقال نافی
پرتقال توسرخ
پرتقال والن سیا
پرتقال محلی
بکره ای
نارنگی خاری
لیمو شیرین
نارنج
نهال گل رز
نهال گل شب بو
انجیر

معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب
همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب ، یک سایت خوب دیگر از سری سایت های کلیکی ایرانی در خدمت شما عزیزان هستیم ، نهال وب سایتی است متشکل از یک گروه با تجربه و دارای برنامه در عرصه کسب درآمد از اینترنت تا بتواند به شعار خود به عنوان بهترین سایت تبلیغات کلیکی در ایران جامعه عمل بپوشاند ، امیدواریم همچون گذشته ما را در مانیتورینگ و گزارش عملکرد این سایت نوظهو
گل‌های زرد، بنقش و قرمز گل‌فروشی‌ها را به حال خودشان بگذار. یک روز و دو روز عطر خوش رزهای بی‌ریشه را فراموش کن. من برای تو نهال آورده‌ام. نهالی از درخت زیبای یاس. تا آن را در گوشه‌ی خانه‌‌ات بنشانی. چرا گوشه؟ آن را ه میان خانه بنشان، دور آن بنشین،‌ پیش او چای بنوش. من برای آب دادن به آن نهال به تو سر خواهم زد و تو با قلبی که از حرارت من می‌تپد به آن رسیدگی خواهی کرد. به دورش ربان‌ خواهی بست. درخت یاسم را به پیش خود حفظ کن. روزی گل‌های آن را با
برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وب
در نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .
در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .
این سایت کلیکی ایرانی د
اسفند سه سال پیش یک نهال توی باغچه ی حیاط پشتی کاشتم. بهار اومد و نهال های باغچه جلوی خونه شکوفه دادن اما اون نهال سبز نشد. منتظرش موندم تا شاید با بارون سبز بشه، اما هرچقدر صبر کردم، با بهار همراه نشد و خشک باقی موند. ناراحت بودم. باقی درخت ها سبز میشدن و توی پاییز دوباره عریان، اون نهال همچنان بی برگ بود.
چند روز مونده به بهار امسال، وقتی داشتم از پنجره ی اتاقم به باغچه سبز نگاه میکردم، متوجه شدم چندتا نقطه ی سفید-صورتی جایی اون گوشه هست. دقت
یادمه تو دوران فرجه ی امتحان علوم پایه ، بعد ناهار جمع کردن تمرکزم خیلی سخت بود ، پلک‌هام سنگین میشدن و دلم می‌خواست پنجره رو باز کنم و زیر پتو مچاله بشم و حداقل یک ساعت بخوابم . تایم بعد ناهار من همزمان بود با زمانی که آقای باغبون می‌اومد تا کارهای باغچه پشتی که دقیقا رو‌به‌روی پنجره ی اتاق منه رو انجام بده ، صدای آهنگ شاد افغانی اش هم اون قدر بلند بود که من به وضوح می‌شنیدم اش ‌‌. یادمه چند بار با دیدنش از پشت پنجره در حالی که من اینور حسا
به سربرگ ابی اینجا نگاه میکنم و ایضا نهال که در ستون کناری دارد برای اقا دلبری میکند. آبی هیچ وقت رنگ مورد علاقه من نبود و آخرین عکسی هم که از نهال دیده ام گویای این هست که هزار ماشاالله خانمی شده است برای خودش. حالا مثلا این مقدمی چینی ها رو بکنم میروم سر اصل مطلب؟ نه! نه وقتی بعد از چهار سال هنوز هول تهدید پرت شدن خودم و وسایلم توی حیاط به جانم بیاید.
#اگر هنوز ستاره اینجا برایت روشن میشود بدان نمیبخشم. هیچکدامتان را نمیبخشم.
درخت یکی از زیباترین مظاهر خلقت و جلوه ای از تجلیات آفریدگار عالم است .
به مناسبت روز درختکاری جناب آقای احمدی به همراه کارشناسان در مرکز سالمندان سرای امید حضور و در محل فضای سبز این مرکز به جهت حفظ ترویج فرهنگ درختکاری با همراهی سالمندان عزیز اقدام به کاشت نهال نمودند. 
کسب درآمد اینترنتی با نهال وب (NahalWeb)
نوشته شده توسط : الهام در ۲۵ تیر ۹۸ - ۱۰:۰۳ ق.ظ

واسه ثبت نام منوی سایت (۳ خط راست بالا عصویت رو بزنین)
واسه دیدن تبلیغات منوی سایت، کسب درامد، نمایش تبلیغات برید و تبلیغات تا ۷۰ تومن رو ببینین. (سوالی بود تلگرامم @elham_nejati ریپورتین؟ @elham_nejatibot  )
لینک مجموعه گیری تو منوی سایت،حساب،صفحه ک باز شد ابزار مجموعه گیری
 همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد ا
تولید آناناس در چابهار
وزیر جهاد کشاورزی در روز گذشته از گلخانه آناناس در چابهار دیدار کرد و افزود: "شرایط گرمایی و نور در چابهار بهترین وضعیت را برای رشد و تولید گیاهان گرمسیری ایجاد میکند.
محمود حجتی گفت که در سال ۹۶الی ۹۷ نهال آناناس را وارد میکردیم اما و می توانیم از طریق تولید این محصول در مناطقی مانند چابهار به خود کفایی در زمینه کشت آناناس برسیم.
حجتی گفت: تولید آناناس در گلخانه و زمین های کوچک خانگی نیز می تواند انجام و برداشته شود.
نو
✳️فرم درخواست خرید نهال✳️
✅نام و نام خانوادگی: ............................
✅شماره تلفن همراه: ............................
✅آدرس محل سکونت: ........................... ‌
✅ارقام و تعداد نهال درخواستی: ..............
✅سایر موارد در صورت لزوم: ..................

✳️راه های ارتباطی✳️                                            

✅تلفن تماس:09148158126
✅شماره تلگرامی:09148158126
✅کانال تلگرامی:https://t.me/Gzlgol1
سلام دوستان 
تو این قسمت می خوام یکی دیگه از سایتها کلیکی ایرانی معتبر رو بهتون معرفی کنم که واقعا ارزش وقت گذاشتن رو داره

ارزش هر کلیک 45 و 70 تومان 
واریز هر 7 روز یکبار
بدون قوانین دست و پا گیر
درامد روزانه تا 700 تومان
 توجه بعد از عضویت حتما ایمیل خودتون رو تایید کنید در غیر این صورت اکانت بسته میشه و در ضمن حتما سه تا کلیک انجام بدید تا اکانت شما رو به عنوان اکانت فیک محسوب نکنه 
وضعیت سایت:فعال
تازه ترین برداشت:15/5/98
برداشتی تا این لحظه :15000
امروز یک سایت ایرانی دیگر را معرفی خواهیم کرد که اگر نگوییم بهترین سایت ایرانی، قطعا یکی از بهترین سایت های کسب درآمد ایرانی است. سایت نهال وب به تازگی کار خود را آغاز کرده است و درهمین مدت کم، توجه کاربران را به خودش جلب کرده است. شما در این سایت به روش های گوناگون می توانید به صورت رایگان درآمد کسب کنید.
ادامه مطلب

همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب ، یک سایت خوب دیگر از سری سایت های کلیکی ایرانی در خدمت شما عزیزان هستیم ، نهال وب سایتی است متشکل از یک گروه با تجربه و دارای برنامه در عرصه کسب درآمد از اینترنت تا بتواند به شعار خود به عنوانبهترین سایت تبلیغات کلیکی در ایران جامعه عمل بپوشاند ، امیدواریم همچون گذشته ما را در مانیتورینگ و گزارش عملکرد این سایت نوظهور ی
به مناسبت روز درختکاری ، مطلبی را برایتان آماده کردم که به موضوع "درختکاری" در ایران باستان میپردازد. با من همراه باشید.
کاشت درخت و درختکاری در ایران و فرهنگ ایرانی ریشه ای دیرینه دارد. به گونه ای که هر فرد زرتشتی هنگامی که صاحب فرزندی می شد موظف بود تا یک نهال یا یک درخت را همزمان با تولد فرزندش به نام او بکارد تا آن نهال با فرزندش رشد کند و بزرگ شود. با گذشت هزاران سال هنوز در میان زرتشتیان شاهد این ماجرا هستیم.

ادامه مطلب
* بهار نزدیک بود. باغ پیدا بود. تا چشم کار می کرد نهال بود
و نهال. پیرمرد باغبان و فرزندانش مشغول سم پاشی درختچه هایشان بودند بلکه با مرگ شته ها
و حشرات جانی دوباره بگیرند و ثمری بدهند.

* آفتاب که نور را می بُرد، دیگر پیرمرد وا رفته بود.
فرزندانش هم از فرط خستگی کار را نیمه تمام رها کردند. خستگی که امان همه را برید
چند ردیف از نهال ها جاماندند. بچه ها می گفتند:"حالا چند درخت سم نخورند، چه
می شود مگر؟!

* نسیم که می وزید بوی سم همه جا پیچیده بود ولی اث
فائزه رو شیر کردم که زنگ بزنه به روابط عمومی سیما و بهشون بگه تو شبکه پویا به جای پنگوئن پورورو، پونی کوچولو بذارن. 
هرچی من خجالتی‌ام تو مقوله زنگ زدن و حاضرم بمیرم و به جایی زنگ نزدم، این خواهر اصلا این جوری نیست. زنگ زد، سلام کرد، پیشنهادشو گفت، گفت ممنون و قطع کرد. البته جمله‌بندی پیشنهاد رو من بهش گفته بودم، اما بازم بهش افتخار می‌کنم که با اینکه می‌ترسید یه خرده زنگ زد گفت. 
بعد از چند دقیقه، می‌زنه تو صورتش و می‌گه: خاک تو سرم آبجی! ب
نمیدونم چرا همیشه نزدیکای امتحانا حالم طوری میشه که تو وضعیت خطیری قرار دارم و نیاز دارم بیشتر با خودم خلوت کنم و به خودم بپردازم ولی اونقدر پروژه ریز و درشت رو سرم ریخته که غمگین و کش اومده و ناامید تسلیم میشم،خود مظلوممو میزارم تو کمد و درشم میبندم تا بعد امتحانات.حس مزرعه داری رو دارم که دقیقا چند روز مونده به برداشت محصول یه گردباد لعنتی اومده و کل تلاش چند ماهشو نابود کرده..حالا که این سه ماه اینقدرر تقلا کردم و زور زدم که خودمو بکشم بال
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «نخستین توصیه‌ی من امید و نگاه خوشبینانه به آینده است. بدون این کلید اساسیِ همه‌ی قفلها، هیچ گامی نمیتوان برداشت. در خود و دیگران نهال امید به آینده را پرورش دهید. این نخستین و ریشه‌ای‌ترین جهاد شما است.» ۱۳۹۷/۱۱/۲۲سایت نوجوان خامنه ای براساس این بخش از بیانیه گام دوم انقلاب، لوح «ریشه‌ای‌ترین جهاد» را منتشر می‌کند.

۶۵ هزار کیلوگرم گل‌گاوزبان از مراتع نهاوند برداشت می‌شودمدیر منابع طبیعی و آبخیزداری نهاوند گفت: برداشت گیاه دارویی "گل‌گاوزبان" از نیمه اول اردیبهشت از مزارع و مراتع نهاوند آغازمی شود و تا نیمه اول تیرماه ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب
برداشت محصول عسل
به محض اتمام جریان شهد در طبیعت و پر شدن شان ها از عسل ، عملیات برداشت محصول عسل شروع می شود .
از جمله دلایلی که نباید استخراج عسل را به تعویق انداخت ،
یکی این است که بعضی از انواع عسل ها به سرعت درون سلول های شان شکرک می زنند و استخراج عسل شکرک زده کار را با مشکل رو به رو می کند . این نوع عسل ها معمولا از شهد گل های پاییزه ؛
مثل ، پیچک و مینا به دست می آید .
عسل گل مینا در عرض ده تا بیست روز پس از قرار گرفتن در شان ها شکرک می زند .
دلیل
ضمن تشکر از انتخاب شما
قابل توجه دوستانی که علاقه مند هستند در زمینه ایجاد گلستان گل محمدی
فعالیت کنند، این نوع از نهال گل محمدی که به صورت پا جوش هست برگرفته از
بزرگترین گلستانهای اذربایجان است که با سخت ترین شرایط آب و هوایی و بدون
هیچ گونه کود و سمی (به صورت کاملا ارگانیک) رشد یافته و مقاومت بسیار
زیادی در برابر کم آبی و شرایط آب و هوایی بد و نامناسب را دارد، لذا این
نوع نهال گل محمدی به راحتی خود را با هرگونه شرایط آب و هوایی تطبیق داده و
گل سرخ ایرانی(گل محمدی) گیاه مقاوم
بهنام اوجاقلو اعلام کرد: خروج هشتاد تن گلمحمدی در استان و علاقه مندان به استان زنجان از کشت این گیاه استقبال کردند.
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی زنجان ، در مصاحبه ای با ISNA، گفت: "با توجه به سیاست های وزارت جهاد کشاورزی برای توسعه محصول کم مصرف ، سازمان جهاد از این طریق جایگزین کاشت محصولات مصرف پایین از محصولات مصرفی بالا در برنامه کاری خود قرار داده است ، لازم به ذکر است که توسعه گل محمدی، در واقع، بوته های گلد
"بوی گندم مالِ من ، هرچی که دارم مالِ تو‌ .یه وجب خاک مالِ من ، هرچی میکارم مالِ تو "هنگام برداشت محصول است.دو دست خود را باز کرده و خیره می نگرد.آفتاب سیاه میکند و میسوزاند.درخت ها غمگین اند.گندم زار ها در خود میپیچند.مترسک ها به آرامی به سوی دیگر می‌ چرخند و نگاه می کنند تا پیدایش کنند.از  کلاغ ها هنوز خبری نیست.داسی میان علوفه افتاده است.ارّه ای هم بر تنه درختی نیمه جان رها شده.نهال ناکامی زوزه می کشد بر صندوقِ چوبی زیبای پر از میوه که قطره قط
وجودمان
مثل درختان زمستان
بی برگ و بی ثمر
است.
خدایا بیا و
این دل خشکیده
رو هم پر کن
از جوانه های سبز
از آن سبزهایی 
که چشم رو جلا میده
از آن سبزهایی که
شفافه
و برق میزنه.
و کم کم این نهال تازه
پا گرفته رو
خودت  با یادت
با ذکرت
آبیاری اش کن.
پر بارش کن.
✳️فرم درخواست خرید نهال✳️
✅نام و نام خانوادگی: ............................
✅شماره تلفن همراه: ............................
✅آدرس محل سکونت: ........................... ‌
✅ارقام و تعداد نهال درخواستی: ..............
✅سایر موارد در صورت لزوم: ..................

✳️راه های ارتباطی✳️                                            

✅تلفن تماس:09148158126
✅ایدی تلگرام:https://t.me/golestan2
✅کانال تلگرامی:https://t.me/Gzlgol1
✅سایت ما در ورد پرس:http://rosadamascene.yrp
در طول سال اول سخاوتمندانه درختان بادام را اب یاری میکنند. به گونه‌ای
که در طول تابستان هفته‌ای یک ‌بار آن را غرق آب میکنند. در بهار نیز به نهال‌ها
تقویت کننده استاندارد میدهند.هرازگاهی نهال‌ را از نظر وجود آفاتی مانند شته‌ها
یا حشرات جونده برگ، مانند کرم‌ها بررسی میکنند.یک عفونت قارچی وجود دارد که ممکن
است درخت بادام را درگیر کند که برگ‌های گیاه‌ قهوه‌ای شده و به سمت بالا فر می‌خورند.
ممکن است برای مهار این قارچ درخت‌ را با اسپری بور
ورود به سایت نهال وب
امروز با معرفی یکی دیگر از سایت های کلیکی جهت کسب درآمد از اینترنت در خدمت شما دوستان هستیم در این مطلب ما به معرفی نقاط قوت و ضعف این سایت می پردازیم و آموزش کسب در آمد از این سایت را در اختیار شما عزیزان قرا میدهیم. امیدواریم آموزشهای ما برای شما عزیزان مفید واقع شود.برای آشنایی با این سایت و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید
ادامه مطلب
دراین بخش به درخواست دوستان سند برداشت از هر سایتی که معرفی کرده ایم را قرار میدهیم تا از بابت پرداخت سایت معرفی شده مطمئن شوید

درصو.رت لزوم میتوانید درخواست ارسال سند برداشت از هرکدام از سایتهای معرفی شده را در بخش نظرات اعلام کنید تا به اینجا اضافه شود.
لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید

ادامه مطلب

کسب در آمد از تبلیغات کلیکی

مشاهده 3 آگهی   700 ریالی
        10 آگهی    450 ریالی
          6 آگهی    100 ریالی
          3 آگهی      50  ریالی
مسابقه نهال 2  زیرمجموعه گیری 

هر کلیک تا 70 تومان
ارتقا عضویت پیشرفته و کسب درآمد آسان
پرداخت فوری
پشتیبانی حرفه ای
واریز به تمامی کارت های عضو شتاب

ثبت نام در سایت نهال وب - nahalweb

در این پست به معرفی سایت تازه کار نهال وب می پردازیم. این سایت توانسته است در همین مدت کم از شروع کارش، کاربران زیادی را به خودش جلب کند و به یکی از بهترین سایت های ایرانی در زمینه کسب درآمد گردد. شاید یکی از دلایل آن قرار دادن آگهی هایی با قیمت بالا برای کلیک کردن می باشد که این ارقام به 45 تومان و حتی 70 تومان هم می رسد که در میان سایت های کلیکی این ارقام برای یک آگهی خیلی بالا و عالی می باشد. شما از طرق مختلفی در این سایت می توانید درآمد کسب کنی
کسب در آمد از تبلیغات کلیکی
مشاهده 3 آگهی   700 ریالی
        10 آگهی    450 ریالی
          6 آگهی    100 ریالی
          3 آگهی      50  ریالی
مسابقه نهال 2  زیرمجموعه گیری 
هر کلیک تا 70 تومان
ارتقا عضویت پیشرفته و کسب درآمد آسان
پرداخت فوری
پشتیبانی حرفه ای
واریز به تمامی کارت های عضو شتاب

ثبت نام در سایت نهال وب - nahalweb

سلام دوستان 
تو این قسمت می خوام یکی دیگه از سایتها کلیکی ایرانی معتبر رو بهتون معرفی کنم که واقعا ارزش وقت گذاشتن رو داره

ارزش هر کلیک 45 و 70 تومان 
واریز هر 7 روز یکبار
بدون قوانین دست و پا گیر
درامد روزانه تا 700 تومان
 توجه بعد از عضویت حتما ایمیل خودتون رو تایید کنید در غیر این صورت اکانت بسته میشه و در ضمن حتما سه تا کلیک انجام بدید تا اکانت شما رو به عنوان اکانت فیک محسوب نکنه 
لینک عضویت
   هوا بسیار مطبوع و دلپذیر بود و رایحہ خوش گلها و سبزه‌ها در فضا پیچیده بود. بہ سراغ یکے از درختان تنومند و پرشاخ و برگ آمدم و سرمست از فضاے دل‌انگیز آنجا در زیر سایہ آن درخت نشستم. 
   داشتم با خود فکر مےکردم چہ مےشد بہ ازاے هر نوزاد تازه متولّد شده نهالے کاشتہ مےشد؛... نهال همراه با نوزاد رشد مےکرد تا آنجایے کہ بہ یڪ درخت تنومند تبدیل مےگشت؛...
   آن نهال مےشد بیمہ عمر و سلامتے آن نوزاد؛...
   چہ احساس لذّت بخشے! کاش همینگونہ مےگشت. آنموقع جهان
خوب اینم مسخره بازی جدید این سایت که اصلا ازش خبر نداشتم. اگر برداشت سود شما به حد مشخصی برسه ( مثلا 2000 دلار و البته اگه بشه اسمش رو سود گذاشت) سایت شرایط برداشت از حساب رو تغییر میده و درنهایت شما حداقل مجاز برداشت از سایت رو یهویی 2000 دلار میبینید. یعنی چی؟ یعنی تا مبلغ سودتون به 2000 نرسه پولتون بلوکه است. حالا این چقدر طول میکشه که به اون حد برسه؟ 6 ماه یا یک سال ؟ بستگی به حساب داره و شما تا اون موقع دوزار هم نمیتونید از حساب بردارید. 
یعنی تبدیل
شب پرسه زنان به پایان می رسد. ما در زمانُ در بند آنیم. امروز و امشب و هر لحظه، کمی از ما مصرف می شود. 
عقربه های ساعت میزان شدن و ناپدید شدن را نشان نمی دهند. گاهی رخساره و قامت ما نیز، چیزی را نشان نمی دهد. 
در اطراف خود می نگریم، می بینیم، چند کودک و چند نهال، به افرادی برومند و درختانی تنومند، بدل گشته اند. 
جنس پوست ها متفاوت است. بعضی ها زود اوراق می شوند و فرد را بیش از زمانش پیر می کند. بعضی بکر و دست نخورده، باقی می مانند. 
از تنها شاهدی که می
دوستای من برای درس روستا یک، یه روستای قشنگ اطراف شهر کرد رو برای برداشت انتخاب کردن، یه قسمت از برداشت‌شون رو قبل از عید انجام دادن و قسمت دیگه رو برای این سمت سال گذاشتن. قرار بود که دیروز برن و من هم می‌خواستم باهاشون برم که به دوستام برای برداشت خونه‌های روستایی کمک کنم. متاسفانه درس روستا از چارت درسی ورودی ما حذف شده و ما از این تجربه عالی
محروم شدیم - به این خاطر خیلی دوست داشتم که همراه‌شون برم. ولی یه خیلی از کارهای انجمن علمی معما
یکی از موضوعاتی که باعث عصبانیت من می‌شود، غیر مستقیم بیان کردن حرف هاست. مثلا اگر شما چای می‌خواهید و من مسئول چای هستم، به‌جای بیان درخواست بگویید : من خیلی چای دوست دارم. و منتظر باشید من از این جمله موضوع چای خواستن را برداشت کنم. چند دقیقه پیش اتفاق مشابهی برایم افتاد و در حال تلاش برای آرام شدن هستم. هرچند این صحبت ها را بعدا با شخص مورد نظر در میان می‌گزارم.
چند دامنه که برداشت زانوهایش شل شدند و افتاد. آهی کشید. بلند شد و باز هم از دیوار پشته کشید. دفعه ی اختتام مظفر شد و روبه روی آینه ایستاد. ناگهان از دید قیافه اش یکه خورد. ولی ناامید نشد. قیچی و شانه را برداشت و دست به امر شد. موهایش را کوتاه و صورتش را اصلاح کرد.کارش که تمام شد به آینه لبخندی زد و با خودش گفت: «حالا شد.» از فردای آن روز، عنکبوتِ پیر، مشت نوه اش را می گرفت و به مدرسه می برد.
من‌واقعا ناراحت میشم بقیه از رفتارها و صحبت هام هزار تا برداشت بد میکنن،  بعد با خنده و اینا میان اون حرف رو میزنن، بعد که میگی ناراحت شدم‌میگن شوخی کردیم بابا!:/
با اینکه من واقعا اون ادم‌نیستم ولی تحمل قضاوت ها و برداشت های بقیه رو ندارم ، خب مجبور میشم تصمیم بگیرم خودم رو سانسور کنم.
#غم
در این پست مجموعه رسیدهای پرداختی سایت کوین پات را قرار دادیم. تمام این پرداخت ها از زمان درخواست برداشت تا واریز ارز دیجیتال مورد نظر به حساب ما کمتر از 24 ساعت انجام گشته است. این برداشت ها از آخرین برداشت های ما از سایت کوین پات است که شامل برداشت 5 تا از معروفترین و مهمترین ارزهای دیجیتال است که عبارتند از بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، دش و بیت کوین کش. یکی از رسیدها هم رسید تبدیل توکن های کوین پات به بیت کوین است.
ادامه مطلب
در این پست مجموعه رسیدهای پرداختی سایت کوین پات را قرار دادیم. تمام این پرداخت ها از زمان درخواست برداشت تا واریز ارز دیجیتال مورد نظر به حساب ما کمتر از 24 ساعت انجام گشته است. این برداشت ها از آخرین برداشت های ما از سایت کوین پات است که شامل برداشت 5 تا از معروفترین و مهمترین ارزهای دیجیتال است که عبارتند از بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، دش و بیت کوین کش. یکی از رسیدها هم رسید تبدیل توکن های کوین پات به بیت کوین است.
ادامه مطلب
روز شهادت زهرای اطهر است⚫️
عالم پر از مصیبت و دل ها مکدّر است
خشکیده چون نهال برومند عمر او
چشم جهانیان همه از اشکِ غم ، تر است
کانال عاشقان شهادت
#یاصاحب_الزمان 
#ایام_فاطمیه_تسلیت_باد
#فرزند_زهرا
#شهید_علی_میرعلیزاده
ASGANSHADT@
   هوا بسیار مطبوع و دلپذیر بود و رایحہ خوش گلها و سبزه‌ها در فضا پیچیده بود. بہ سراغ یکے از درختان تنومند و پرشاخ و برگ آمدم و سرمست از فضاے دل‌انگیز آنجا در زیر سایہ آن درخت نشستم. 
   داشتم با خود فکر مےکردم چہ مےشد بہ ازاے هر نوزاد تازه متولّد شده نهالے کاشتہ مےشد؛... نهال همراه با نوزاد رشد مےکرد تا آنجایے کہ بہ یڪ درخت تنومند تبدیل مےگشت؛...
   آن نهال مےشد بیمہ عمر و سلامتے آن نوزاد؛...
   چہ احساس لذّت بخشے! کاش همینگونہ مےگشت. آنموقع جهان
امسالم مثل هر سال، خیلی از پارک‌های شهر از هشتم تا پونزدهم نهال توزیع می‌کنن. من و مامان هم صبح رفته بودیم پارک نزدیک خونه‌مون که برای خونه‌ی خواهرم که باغچه داره، نهال بگیریم ^_^ تو صف بودیم که یه مشاجره‌ای سر نوبت و بی‌نوبتی شد. مامانم گفتن که حق بقیه رو ضایع نکن، برو آخر صف وایستا، ما که راضی نیستیم. اونم برگشت گفت ببین حالا زبون افغانی هم سر ما درازه! پاسپورتمو سفت گرفتم و اصلا برنگشتم که بهش نگاه کنم. الان دارم خاک تو سر عزت‌نفسم می‌کن
برداشت اول
نفسش به شماره افتاد
عرق سرد بر پیشانی اش نشسته
چشمانش را آرام روی هم می گذارد
یادش امد روزی را که زیر کسا نشسته بودند
هر پنج نفرشان باهم...
حاضرین دورتا دورش حلقه زده اند
به سختی لبانش را تکان می دهد
کتاب الله و عترتی و عترتی و عترتی
تکرار کرد و تکرار کرد و تکرار کرد...

برداشت دوم
گریه می کرد
بی امان ، بی وقفه
هق هق نفسش را بند آورده
دستانش کوچک بود
جان بابا را قسم میدهد و مادر را از زمین بلند می کند
مادرش راه خانه را گم کرده
نه که فکر کن
قیمت نشاء آویشن

نشاء آویشن باغی در غرب مدیترانه یافت می شود. دو گونه آویشن وجود دارد: نوع سفید آویشن و نوع سیاه آویشن.
آویشن دارای خاصیت های فراوانی است. از آویشن در صنایع داروسازی، آرایشی و بهداشتی و غذایی بهره می برند.
آویشن با هوای گرم سازگار است و تحمل هوای سرد را ندارد.
خاک مناسب برای کشت آویشن خاک دارای کلسیم و با PH 5 تا 8 است.
آویشن برای رشد نیلز به نور کافی و مستقیم دارد.
زمان مناسب برای برداشت محصول آویشن اواسط اردیبهشت ماه است.

شرکت پ
فراتر از آنکه خانواده‌ای  از ولادت فرزندی که مدت‌ها چشم به راهش بوده اند شادمان شوند، انتشار شرح صحیفه ما را به شوق نشاند و چشم‌هامان را روشنایی داد. چقدر شکرگوی پروردگارم هستم که سهمی هرچند بسیار کوچک و ناچیز در به بار نشستن این نهال نوپای پرشکوه داشته‌ام.
الحمدلله
بیا که بار دگر گل به بار می‌آید 
بیار باده که بوی بهار می‌آید 
هزار غم ز تو دارم به دل، بیا ای گل 
که گل شکفته و بانگ هزار می‌آید 
طرب میانه‌ی خوش نیست با منش چه کنم 
خوشا غم تو که با ما کنار می‌آید
نه من ز داغ تو ای گل به خون نشستم و بس
که لاله هم به چمن داغدار می‌آید 
دل چو غنچه‌ی من نشکفد به بوی بهار
بهار من بود آن گه که یار می‌آید 
نسیم زلف تو تا نگذرد به گلشن دل 
کجا نهال امیدم به بار می‌آید
بدین امید شد اشکم روان ز چشمه‌ی چشم 
که سرو من ب
اوج لذتی که تجربه میکنم اینه که وقتی همه دارن نهال تازه جون گرفته باغچه‌ام را تشویق میکنند؛ من سمعک هر دوگوشم را درمیارم، جهان در سکوت فرو می‌ره و من زیر لب میگم تازه خبر ندارین که چه دونه هایی توی اون گلدون کنار دیوار کاشته‌ام. قصه همیشه همین بوده، همه فقط اون چیزی که هست را میبینند، کسی اون چیزی که قراره باشه را نمیبینه، فقط خودتی و ‌خودت که می‌دونه چه دونه‌هایی کاشته و قراره چه جنگلی رغم بزنه!
عسل بهاره چیست؟
به عسل هایی که در فصل بهار برداشت می شود عسل بهاره می گویند.
عسل بهاره مرکبات عسلی است که در فصل بهار برداشت می شود.
به عسل مرکبات عسل بهارنارنج هم می گویند.
زنبور عسل ،عسل بهاره مرکبات را از شهد گل های پرتقال، نارنج، نارنگی، لیموشیرین، لیموترش  تهیه می کند.
کندوهای عسل نصیری هم اکنون (۲۵ فروردین ماه) برای تولید عسل بهاره و برای تولید مثل زنبورها در  باغات مرکبات شمال کشور است  و به زودی عسل بسیار معطر مرکبات آماده عرضه به هم م
در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه: قوه قضائیه در جمهوری اسلامی یک بنای جدید بود. این نهال باید روز به روز رشد کند/ تحول بدون برنامه امکان ندارد. قبل از مسئولیت رئیس محترم جدید قوه قضائیه از ایشان خواسته شد و یک برنامه جامعی تهیه کردند. بنده توصیه اولم این است که همین برنامه خوبی که تهیه شد طبق زمانبندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید. کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل قبولی کاملا احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است.
رهبر انقلاب در پاسخ به درخواست مجوز رئیس جمهور برای برداشت از صندوق توسعه ملی به منظور تأمین بخشی از هزینه های ناشی از خسارات سیلهای اخیر، جدیت دستگاههای مسئول در پیگیری و جبران خسارتهای مالی سنگین سیل بویژه خسارتهای وارده بر کشاورزان را لازم دانستند و از دولت خواستند که با استفاده از محلهای قانونی موجود، سریعاً اقدامات لازم را آغاز کند و در ادامه پس از جمع بندی وضعیت و در صورت نیاز، برداشت از صندوق توسعه ملی مورد تأیید خواهد بود. http://farsi.kh
به نام خالق هستی
مقررات واریز به سهام فکس :
1. واحد پولی اصلی سهام فکس تومان و درآمد زایی و سوددهی کلیه ی بخش های سهام فکس بصورت علی الحساب می باشد
2. پس از واریز وجه به سهام فکس دیگر امکان بازگشت به حساب و برگشتی زدن
وجود ندارد چرا که تمامی وجوه واریز وارد چرخه سوددهی سهامی مشارکت سهام
فکس می شوند
3. افزایش موجودی خرید از طریق درگاه بانک های ایرانی : واریز از طریق تمامی بانک های ایران با حداقل مقدار 1000 تومان صورت می گیرد
4. افزایش موجودی خرید به د
این یک نغمه کردی است. من کرد نیستم ولی دوستان زیادی دارم و فوق العاده دوستشان دارم. امیدوارم متن درست باشد...
شه وی تاریک نامینی/شب تاریک نمیماند
تیشکی روژ دیته سه ری/نور صبحدم بالا می آید
هه ی لایه لایه لایه/هی لای لایی
لای لای نه مامی ژیانم/لای لای ای نهال زندگی ام
...

+همین نغمه را گوش کنید:
https://soundcloud.com/amin-mohammadii/lay-laya-kurdish-lullaby
رفتن به نمایشگاه های گل و گیاه میتونه خیلی خوب باشه .وقتی به عنوان یه کشاورز  یا باغبون بین مردم دیگه میری نمایشگاه گل و گیاه، احساس غرور و سرمستی میکنی!مثلا وقتی یه خونواده دارن نهال میخرن و تو انتخاب نهال مردد هستن، تو اونجا وایمیسی و منتظر میشی ازت سوال کنن! چون تو رو نمیشناسن سوال نمیکنن و پس خود میپری وسط میگی این نهالش بهتره! (: یا حس اون نقاشی داری که تو نمایشگاه تابلو هاش داره بین مردم ناشناخته قدم میزنه ! یه خانومی گل میفروخت ، از گل ها
سحرآهنگ خوب بروصال است/تجلی گاه حق سوی کمال است/در آن بیداری است وحق پرستی/نگارستان رب ذوالجلال است/دراین ماه خدا اخلاص گیرد/زمان دیدن فیض جمال است/سحرعشق نبی وآل پاکش/دفاع از ولایت با عیال است/طلوع مغفرت در آن فراهم/درخت خوب ایمان را نهال است/بگردد روضه رضوان مهیا/گذشتن از دل مال ومنال است/قیامت رابه مومن کرده آسان/رخ آمادگی بهر سوال است/سحرآمادگی سوی ظهور است/زمان انتظارش ماه وسال است/
گل محمدی

چهار سال پیش به خواست مرحومه همسرم هشت نهال گل محمدی از قمصر
کاشان خریدم. دو سالی است گلاب می گیریم.گرچه عزیزمان در گل چینی کنارمان
نیست اما عطر خاطراتش همه جا می پیچد
گل محمدی
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6413832347602481152/
سایت سرمایه گذاری Invest City این سایت داری پلن های سرمایه گذاری متفاوتی هست از 6 درصد روزانه تا 1000 درصد در 20 روز می باشد 

وضعیت: در حال پرداخت
واریز سود: آنی
شروع پروژه: ۴ روز پیش (30-3-2019)
مانیتور شده: ۴ روز
حداقل سرمایه گذاری: ۱ دلار
رده بندی ادمین: ۷٫۵ از ۱۰
پاداش معرفی: ۵%
پروتکل امنیتی: گرین بار
حساب های مورد قبول: بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین، اتریوم
پلن ها: ۱۰۶% تا ۱۰۰۰% بعد از ۱ تا ۲۰ روز،
 ۵% تا ۱۵% روزانه مادام العمر

مقایسه 3 پلن اول  (سرمایه ف
اولویت محصولی و مناطق مستعد کشت مرکبات در ایران
جیرفت_پرتقال،گریپ فروت،لیموشیرین،نارنگی
کهنوج_پرتقال،لیموشیرین،نارنگی
بم_شهداد_بافت_پرتقال،گریپ فروت،لیموشیرین،نارنگی
خفر_نارنگی محلی،پرتقال،لیموشیرین
جهرم_نارنگی،پرتقال،لیموشیرین
فیروز آباد،لیموشیرین،گریپ فروت،پرتقال
فسا_پرتقال،نارنگی
ممسنی_لیمون،گریپ فروت،پرتقال
استهبان_پرتقال
داراب و کازرون_پرتقال،نارنگی،لیموشیرین،گریپ فروت
تصویر زیر، تصویر رسید برداشت موجودی از سایت صدرا باکس برای اولین بار می باشد. برداشت از این سایت برای بار اول 5000 تومان است و برای بارهای بعدی این مبلغ ده هزار تومان می باشد. شما هم می توانید با مشاهده روزانه آگهی ها که تنها دقایقی کمی از وقت شما را می گیرد، حداقل ماهی بالای بیست هزار تومان از این سایت درآمد داشته باشید. برای آشنایی و ثبت نام در سایت صدرا باکس، اینجا را کلیک نمایید.

سایت سرمایه گذاری Invest City این سایت داری پلن های سرمایه گذاری متفاوتی هست از 6 درصد روزانه تا 1000 درصد در 20 روز می باشد 

وضعیت: عدم پرداخت
رده بندی ادمین: 1 از ۱۰

مقایسه 3 پلن اول  (سرمایه فرضی 10
minerva clicks (به فارسی مینروا کلیکس) یک سایت رایگان برای کسب درآمد اینترنتی دلاری است.
شما در این سایت میتوانید با دیدن تبلیغات درآمد داشته باشید. بیشترین بازدید این سایت از ایران است و دارای کاربران فعال ایرانی زیادی است.هر کلیک روی تبلیغات حدودا 0.001$ دلار است و کمترین مقدار برداشت 4$ است. توجه کنید قبل از برداشت موجودی باید به چند تا نکته توجه کنید.قبل از درخواست برداشت، باید تأیید پرداخت خود را در انجمن سایت ارسال کنید.کاربران از روسیه، اوکراین

وضعیت: در حال پرداخت
رده بندی ادمین: ۷٫۵ از ۱۰

مقایسه 3 پلن اول  (سرمایه ف
در زیر می توانید رسید برداشت دلار از سایت پیکوکلیکس (Pico Clix) را مشاهده می کنید. این مبلغ همین امروز از سوی سایت پیکوکلیس پرداخت گردیده است. حداقل موجودی برای برداشت در این سایت 2 دلار می باشد که در رسید پایین با کسر کارمزد از آن 1.89 دلار پرداخت شده است. سایت پیکوکلیس یک سایت پرداخت کلیکی است که شما می توانید با کلیک روی آگهی ها و تماشای آنها دلار دریافت کنید. تعداد و مبلغ آگهی های این سایت نسبت به سایت های مشابه بالا می باشد. همچنین می توانید با گر
رسید پرداختی که در تصویر پایین مشاهده می کنید مربوط به برداشت بیش از سه هزار داگ کوین (Dogecoin) از سایت کوین پات
می باشد که درخواست برداشت آن در تاریخ 27 مارس 2019 برابر با 7 فروردین
1398 انجام گردیده است و کمتر از 48 ساعت به کیف پول اصلی و دائمی ما واریز
گردیده است. شما هم می توانید با عضویت در سایت کوین پات و سایت های متصل
به آن، میزان زیادی از 5 ارز دیجیتال معروف بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، دش کوین و بیت کوین کش
را جمع آوری کنید و آن را به ریال یا دل
تصویر زیر، تصویر رسید برداشت موجودی از سایت صدرا باکس برای اولین بار می باشد. برداشت از این سایت برای بار اول 5000 تومان است و برای بارهای بعدی این مبلغ ده هزار تومان می باشد. شما هم می توانید با مشاهده روزانه آگهی ها که تنها دقایقی کمی از وقت شما را می گیرد، حداقل ماهی بالای بیست هزار تومان از این سایت درآمد داشته باشید.
برای آشنایی و ثبت نام در سایت صدرا باکس، اینجا را کلیک نمایید.
در تصاویر زیر شما می توانید رسید جدیدترین پرداختی از سوی سایت 2Captcha را مشاهده کنید. این پرداخت همین امروز و تنها ساعاتی پیش انجام گرفته شده است. در رسید اول درخواست برداشت از سایت از طرف ما انجام گردیده است و درخواست در حالت Pending یا حالت انتظار برای بررسی و پرداخت آن می باشد. رسید دوم مربوط به زمانی است که درخواست برداشت از سوی سایت مورد بررسی قرار گرفته است و پرداخت انجام گردیده است. برای همین در قسمت Status کلمه Completed به معنای اینکه پرداخت کامل ش
تصویر زیر رسید برداشت حدود سیصد هزار تومان بیت کوین است که به تازگی از سایت CoinPot برداشت شده است. مبلغ اصلی این پرداخت چیزی بیش از  دویست و سی هزار ساتوشی بیت کوین می باشد که در تاریخ 17 آگوست 2019 برابر با 26 مرداد ماه 1398، درخواست برداشت آن از سایت کوین پات انجام شده است و کمتر از 48 ساعت به حساب بلاک چین ما واریز گشته است. مبلغ مورد نظر با توجه به قیمت فعلی بیت کوین، چیزی حدود 25 دلار می باشد که با توجه به قیمت دلار در حال حاضر چیزی حدود 300 هزار تومان م
همیشه تصورم از فاطمه خانم یه دختر بچه فسقلی و ریزه و میزه بود  مثل این بچه؛

نهال عمـــــــــــــــــــــــر تو ای دوســـــــــــــــت همیــــــــــــــــــــــــــــــشه رعنا بادبهار حســــــــــــــــــــن تو بی آفــــــــــــــــــــــــــت از خــــــــــــزان ها بادهــــــــــــــــــمواره شمــــــــع وجـــــــــــود تو روشــــــــــــنایی بخشهمیشـــــــــــــــــه روشنیــــــــــــت گـــــــــرم و محــــــــــفل
ارتقا از طریق بیتکوین امکان پذیر است.19.5 دلار بیتکوین برای ارتقا به گولدن. برداشت هم از همین طریق انجام مشود از 50 دلار بیتکوین برای اکانت گولدن. اکانت سیلور هم از 2 دلار بصورت اتوماتیک و دوره ای با توجه به میزان فعالیت شما قابل انجام است.
نکته بسیار مهم اینکه هرگز اقدام به ساختن دو یا چند اکانت از یک دستگاه نکنید زیرا همه اکانت ها مسدود خواهند شد.
لینک ارجاع:
https://www.star-clicks.com/?ref=50359328
سوالات خود را از منوی نظرات بپرسید.
موفق و پرسود باشید.
١-
اح اح اینو!!!
خوب یا درست و حسابی بذار یا درست و حسابی بردار!!
این کلاس گذاشتنا دیگه چیه عمو؟!
اصلا میزنم شبکه دیگه که نبینم اون ادا اطوارت رو!!
٢-
مطالعه برام سخت شده بود
چشم پزشک رفتم برام عینک ته استکانی نوشت! خخخ
توصیه کرد چون نزدیک بینیت فقط مشکل داره عینکی رو انتخاب کن که رو قسمت جلوی بینیت قرار بگیره
نزدیکو با اون ببینی، دور رو از بالای عینک
٣-
وای خدای من!!
یهو یاد اون بنده خدا افتادم!!
بنده خدا! هر کجا هستی منو ببخش!
قربون اون نگاههای بالا
انیمیشن های "تدبر قرآن"
مجموعه انیمیشن های تدبر قرانی هم اکنون از شبکه نهال در حال پخش است تا کنون تدبر 7 سوره، عصر، نصر، فلق، فیل، قریش ، کوثر و همزه پخش شده است که این مجموعه ها میتوانید در لینک زیر ببینید
 برای دیدن ویدئو اینجا کلیک کنید
چتای قدیمی‌م با کارلا رو می‌خونم. اولاش برای هم استیکر می‌فرستادیم که پکاش رو اون یکی هم اد کنه، معمولا my little pony و ever after high. بعد شده از این کلیپای کوتاه درمورد دوستی و... تک و توک درمورد مدرسه و دوستامون. بعد آهنگ برا هم می‌فرستادیم با هشتگ میس‌ یو. از یه جایی به بعد چتامون انگلیسی شده، چون جفتمون می‌خواستیم زبانمون تقویت شه. بعد آپدیت از سلبریتیا و فول‌آلبومای وان‌دی و تیلور. بعد حوصله‌مون از انگلیسی حرف زدن سر رفته و برگشتیم به زبان مادر
-چه بَد عیدی شد این
از صد عزا بدتر، چه بد عیدی
همانکه گفته بودم
بی تو خواهد شد، همان! دیدی؟
مبارکباد می‌گویند و می‌خندم به تلخواری
که باغم گشته بشقابی، بهارم سبزه‌ی عیدی
نهال ریشه سوزم را چه حاصل از بهار، آخر؟
گرفتم سبز شد در باغتان هم سروی و بیدی
گرفتم روز هم نو شد چه خواهد داد این نوروز؟
به من، یا هر زمان فرسود چون من کهنه نومیدی
به روز خویش شب می‌گویم و بدتر که جز با تو
توافق نیست آفاق مرا با هیچ خورشیدی
#کوتاه_ولی_پند_آموز
در روزگاران کهن دو مزرعه‌دار در همسایگی یکدیگر زندگی میکردند. مزرعه دار اولی مردی پرتلاش و زحمتکش بود اما دیگری مرد تنبل بود که از صبح تا شب فقط می خوابید. مزرعه دار اولی صبح زود از خواب بیدار می شود و اولین کاری که انجام می داد رسیدگی مزرعه بود. او هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کرد علف های هرز را می‌چید مزرعه را آبیاری می کرد و..... . اما مزرعه دار و دومی تا ظهر می خوابید و هیچ کاری انجام نمی داد. وقتی موقع برداشت محصول رسید نتیج
مقدمه کتاب را
آخر کار می نویسند. هدف نویسنده از مقدمه یا پیشگفتار این است که بستر گسترده ای که
متن در آن قرار دارد را معرفی کند. مقدمه به خواننده متن می گوید که متن چگونه شکل
گرفته و چگونه باید آن را خواند. به عبارت دیگر، مقدمه به خواننده می گوید که متن چطور تولید شده و چطور باید آن را مصرف کرد. مقدمه، متن را در
راه رسیدن از فرد (نویسنده) به جمع (خوانندگان) هدایت می کند. مقدمه معمولاً
دستورالعملی برای خواندن متن ارائه می کند تا به این طریق خوانندگ
گلزار شهدای کلاته خیج را میتوان زیارتگاه شهدا دانست . همانهایی که جانهایشان را در کف دست نهادند تا نهال انقلاب جوانه بزند و به ثمر بنشیند. این گلزار 5 گل لاله را در خود دارد . که تمامی شان جوانانی بودند که در اقیانوس گناهان آخر الزمانی غرق نشدند تا راه ظهور حضرت صاحب الزمان هموار تر شود. هیچ وقت این زیارتگاه عشق و ایثار را رها نکنید. اینجا زیارتگاه عشق است . گلزار شهدای خوش نام شهر کلاته خیج
c یک سایت عالی که میتوانید ارز های مختلف مانند LTC, BTC, BCH, BTX, BLK, DASH, Doge, ETH, XMR, PPC, POT, ZEC کسب کنید، در این سایت TOKENS دریافت میکنید و موقع برداشت میتوانید به هر ارزی که دوست دارید تبدیل و برداشت کنید.
در این وب سایت شما باید توکن جمع کنید که از 2 طریق قابل جمع آوری هستش و با توکن هایی که جمع کردید، درخواست برداشت کوین مورد نظرتونو میدید که در ادامه بصورت کامل آموزش داده شده است.
برای عضویت در این سایت اینجا را کلیک کنید
ادامه مطلب
در زیر می توانید رسید برداشت دلار از سایت پیکوکلیکس (Pico Clix) را مشاهده نمایید. این مبلغ همین امروز از سوی سایت پیکوکلیس پرداخت گردیده است. حداقل موجودی برای برداشت در این سایت 2 دلار می باشد که در رسید پایین با کسر کارمزد از آن 1.89 دلار پرداخت شده است. سایت پیکوکلیس یک سایت پرداخت کلیکی است که شما می توانید با کلیک بر روی آگهی ها و تماشای آنها دلار دریافت کنید. تعداد و مبلغ آگهی های این سایت نسبت به سایت های مشابه بالا می باشد. همچنین می توانید با
#کوتاه_ولی_پند_آموز
در روزگاران کهن دو مزرعه‌دار در همسایگی یکدیگر زندگی میکردند. مزرعه دار اولی مردی پرتلاش و زحمتکش بود اما دیگری مرد تنبل بود که از صبح تا شب فقط می خوابید. مزرعه دار اولی صبح زود از خواب بیدار می شود و اولین کاری که انجام می داد رسیدگی مزرعه بود. او هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کرد علف های هرز را می‌چید مزرعه را آبیاری می کرد و..... . اما مزرعه دار و دومی تا ظهر می خوابید و هیچ کاری انجام نمی داد. وقتی موقع برداشت محصول رسید نتیج
شهرستان سرپل ذهاب به دلیل موقعیت جغرافیایی خود که وارتفاع زیاد از آب دریا مستعد داشتن طبیعتی بکر و جذاب می باشد. بی شک درختکاری در این منطقه زلزله زده تاثیرات زیاد فرهنگی و اقتصادی خواهد داشت. کاشت نهال و درختکاری به لحاظ اقتصادی باعث ایجاد رونق کسب وکار شده و اشتغال زایی و تولید باغات منطقه را زیاد می کند. این مهم علاوه بر عواید اقتصادی به ترمیم و ابادی منطقه نیز کمک می کند و باعث نوید تولدی دوباره به مردم رنج کشیده خواهد داد. 

ادامه مطلب
برداشت پلان ساختمانانجام نقشه برداری پلان وضعیت موجود ساختمان هاهر ساختمان ، مطابق نقشه های معماری اولیه ای ساخته می شود . اما در هنگام ساخت و پس از ساخت ، وضعیت و نقشه ساختمان به مرور تغییر می کند .وقتی ساخت ساختمان به پایان می رسد و تزئینات نهایی اِعمال می شوند و پس از گذشت مدتی از بهره برداری ساختمان ، نقشه های وضع موجود بسیار متفاوت هستند .شرکت نقشه برداری بابک ، با مدیریت مهندس بابک اسحاقیان ، در زمینه انجام نقشه برداری وضع موجود ساختما
رسید پرداختی که در تصویر پایین مشاهده می کنید مربوط به برداشت مبلغ بیش از یک میلیون و چهارصد هزار ساتوشی بیت کوین از سایت کوین پات
می باشد که درخواست برداشت آن در تاریخ 10 آپریل 2019 برابر با 21 فروردین
1398 انجام گردیده است و کمتر از 48 ساعت به کیف پول اصلی و دائمی ما در
سایت بلاک چین واریز گردیده است. لازم به ذکر است که این مبلغ معادل چیزی حدود بیش از 70 دلار
است که تقریبا برابر با یک میلیون تومان می باشد. شما هم می
توانید با عضویت در سایت کوین پات و
در زیر می توانید رسید برداشت دلار از سایت پیکوکلیکس (Pico Clix) را مشاهده نمایید. این مبلغ همین امروز از سوی سایت پیکوکلیس پرداخت گردیده است. حداقل موجودی برای برداشت در این سایت 2 دلار
می باشد که در رسید پایین با کسر کارمزد از آن 1.89 دلار پرداخت شده است.
سایت پیکوکلیس یک سایت پرداخت کلیکی است که شما می توانید با کلیک بر روی
آگهی ها و تماشای آنها دلار دریافت کنید. تعداد و مبلغ آگهی های این سایت
نسبت به سایت های مشابه بالا می باشد. همچنین می توانید ب
بعد از ورود به سایت با جیمیل وارد صفحه دانلود خواهید شد. 
دارای اپلیکیشن آندروید و آیفون. 
بعد از نصب اپلیکیشن و لاگین کردن ایمیلتان هر 24 ساعت یکبار به قسمت News در اپلیکیشن رفته و تک تک اخباری که از دنیای ارزهای دیجیتالی منتشر میشود بر روی کلمه power +200
که به رنگ نارنجی میباشد کلیک کرده تا کل اخبار نمایان شود و به قسمت پایین صفحه رفته و گزینه Get power را کلیک کرده تا 200 تا قدرت یا پاور دریافت کنید تا با این قدرتی که جمع آوری میکنید هر روز بیت کوین دری
از سفر،
نصیبم جز باران و باز باران چیزی دیگر نبود،
از ورای تنهایی
وقتی به مرور خویش می پردازم
حس تازه‌ای در رگهای تنم 
انگار‌ میان ابرها می دوم
اگرچه روی زمین تنم،کاشته ام نهال عشقت را
اما ببین:
«دستهایم بوی باران می‌دهند!»
چند گاهیست ندیده ام تو را؟
چه‌‌ دور شده ام از خود
باید به خویشتن خویش بازگردانی مرا!
چون باد،
باید برگردم به آغوشت،
من جاده های شهرم را‌ حتی در خواب می شناسم!
ای گم کرده مرا در سفر،
مرا به خودت بازگردان،
اگرچه تنم بوی سف
داستان زندگی، داستان همین عکس است. درخت نارنج، نردبان و باغبان!

داستان زندگی، داستان همین عکس است. درخت نارنج، نردبان و باغبان!
باغبان،
نهال نارنج را جای قرصی غرس کرد، بیلش را محکم به خاک کاشت، با سرِ آستین
خاکی اش، عرق از پیشانی پاک کرد و بعد رو به من گفت:بیا! این درخت پربار و زیبا برای تو!خوشحال شدم، آنقدر که نفهمیدم منظور باغبان از درخت چه بود! تا شعفم را دید از سر خیر نصیحتم کرد:دوست من! یادت باشد دایم مراقبش باشی و از همین حالا باید نردبا
امام صادق:مَنْ یَزْرَعْ خَیْرا یَحْصِدْ
غِبْطَةً وَ مَنْ یَزْرَعْ شَرّا یَحْصِدْ نَدامَةً وَ لِکُلِّ زارِعٍ ما
زَرَعَ؛ هر کس خوبى بکارد،
خشنودى درو مى‏کند و هر کس بدى بکارد، پشیمانى درو مى‏کند، هر کس هر چه بکارد، همان
را برداشت مى‏کند
کافى، ج 2، ص 458، ح 19
فروش نهال انجیر معابد
شرایط نگهداری انجیر معابد
خواص انجیر معابد
سرعت رشد انجیر معابد

بونسای انار
خواص انجیر هندی
بهترین بونسای
بونسای زیتون

انواع بونسای آپارتمانی
گرانترین بونسای ایران
انواع بن سای
قیمت بونسای سیب

ادامه مطلب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «نخستین توصیه‌ی من امید و نگاه خوشبینانه به آینده است. بدون این کلید اساسیِ همه‌ی قفلها، هیچ گامی نمیتوان برداشت. در خود و دیگران نهال امید به آینده را پرورش دهید. این نخستین و ریشه‌ای‌ترین جهاد شما است.» ۱۳۹۷/۱۱/۲۲سایت نوجوان خامنه ای براساس این بخش از بیانیه گام دوم انقلاب، لوح متحرک «ریشه‌ای‌ترین جهاد» را منتشر می‌کند.

با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر
بیش از 500 میلیون کاربر هر روز در بخش استوری اینستاگرام فعالیت می‌کنند تا با گشت و گذار در میان پست‌های به اشتراک‌گذاری شده، از روزمرگی‌های اعضای خانواده، دوستان خود و اینفلوئنسرها با خبر شوند.
اینستاگرام در جریان کنفرانس F8 فیسبوک که ساعاتی پیش برگزار شد، از قابلیت‌هایی جدید و تغییراتی برای استوری‌ها پرده برداشت تا
ادامه مطلب
سایت coinspidکه 14روز است کار خود را شروع کرده از مزیت های این سایت برداشت ساعتی سود است
⭐️ پروژه هایپ: coinspid
✅ وضعیت: معتبر و درحال پرداخت
ریسک سرمایه گذاری:54%
کمترین مقدار سرمایه گذاری: 3$
کمترین مقدار برداشت:0.05$
دسته بندی: سریع
‍ پشتیبانی:admin@coinspid.com
♦️ حساب:
AdvancedCash 
Payeer 
PerfectMoney 
TRANSFER FROM CARD TO CARD
YandexMoney
Qiwi Wallet 
AdvancedCash 
Payeer 
Bitcoin
Ethereum
FROM BALANCE

<a href=https://coinspid.com/?ref=ehsan5050
جدید ترین وضعیت سایت های هایپ✳️
https://t.me/joinchat/AAAAAExc-8kIxpXZ2QDKlw

پیوند فنی است که توسط آن بخشی از یک گیاه بر روی بخشی از گیاه دیگر متصل می‌شود. پیوند زدن یکی از شیوه‌های غیر جنسی (غیر تناسلی) تکثیر گیاهان است. در این روش یک بافت از گیاهی جدا شده و بر روی گیاه دیگری رشد داده می‌شود . آموزش گام به گام پیوند زنی لیمو را میتوانید مشاهده کنید . برای دیدن فیلم به ادامه مطلب مراجعه کنید 
ادامه مطلب
تصویر زیر، تصویر ایمیلی است که از سوی سایت Payeer به ایمیل ما فرستاده شده است که در آن رسید دریافت درآمد از سایت پرداخت کلیکی Get Paid Mail را نشان می دهد که در آن تایید شده است که مبلغ مورد نظر در تاریخ 4 جولای 2019 برابر با 13 تیر 1398 به حساب پی ییر ما واریز گشته است. مبلغ این تراکنش 1 دلار بوده است که با کسر کارمزد به 0.99 تغییر یافته است. همانطور که می بینید حداقل موجودی برای برداشت در این سایت فقط 1 دلار است. برای برداشت از این سایت بهتر است از حساب Payeer خود به
در این پست نحوه برداشت موجودی و درآمد از سایت یانیک را توضیح خواهیم داد، زیرا که این قسمت برای بعضی از دوستان گنگ و مبهم می باشد. در کنار آن نحوه پیدا کردن لینک رفرال گیری را نیز توضیح خواهیم داد. می توانید در ادامه آموزش تصویری این موارد را مشاهده کنید.

برای آشنایی بیشتر با سایت یانیک و شروع کار با آن، اینجا را کلیک نمایید.

ادامه مطلب
نماینده مردم زرند در خانه ملت انتقاد کرد:
برداشت 47 درصدی مازاد از سفره های آب زیر زمینی شهرستان زرند
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان نقاط قوت و ضعف موجود بر سر راه توسعه شهرستان زرند گفت: کم آبی یکی از بزرگترین بحران های استان است و دشت زرند با برداشت 47 درصدی مازاد از سفره های آب زیر زمینی یکی بدترین نقاط استان از این حیث است و فرماندار جدید باید در این حوزه برنامه ریزی های لازم را انجام دهد.
"حسین امیری‌خامکانی" در مر
رفته بود تا دم در و برگشته بود. انگار که می‌دانست یا حس کرده بود که اگر برود خرید، نمی‌تواند دست‌پر برگردد. نشست پشت در. نگاه به ساعت روی دیوار هال کرد. تا افطار چیزی نمانده بود. بلند شد تا در را باز کند. صدای زنگ بلند شد. کسی پشت در بود. در را باز کرد. همسایه چند خانه آن‌طرفشان بود. یک‌کاسه آش نذری داد دستش. در را بست. باز نشست روی زمین. نگاه به ساعت کرد. بلند شد. سفره را پهن کرد. کاسه‌ی آش را گذاشت وسط سفره. خانه داشت تاریک می‌شد. برق به تکرار هرر
لذت و هیجان پیشبینی مسابقات ورزشی  در betbazclub
♣️ با بالاترین ضرایب♥️ 
همراه با اپلیکیشن اختصاصی
برداشت نقد و آنى جوایز
ورود به سایت betbazclub
لذت و هیجان در لاکچری ترین کازینوی آنلاین
♣️ پیشبینی زنده انواع رشته های ورزشی♥️ 
با اپلیکیشن اختصاصی
برداشت نقد و آنى جوایز
۱۰ درصد بونوس ویژه
برای ورود به سایت کلیک کنید
امنیت و لذت را باما تجربه کنید. 
بت باز کلاب معتبرترین سایت پیشبینی ورزشی در ایران
آهنگ رو پلی کرد و گذاشتش رو رندوم
شروع کرد به باز کردن کتابش
ورق میزد تا برسه تا اون صفحه ای که آخرین بار تا اونجا درس خونده
امید داشت موسیقی بی کلام، کمی تمرکز مصنوعی به درس خوندنش تزریق کنه
شایدم میخواست صدایی منظم تر و معنی دارتر از سرو صداهای داخل مغزش گوش بده
از شانسش بود که رسید به آهنگی که با فلوت نواخته شده بود
چقدر غمگین بود این موسیقی
همینطوری هم در مقابل نوای فلوت و پیانو دلش می‌ریخت
چه برسه که غمگین هم باشه
مداد رو با شدت برداشت، ب
خواستم با کالسکه لیلی از در جلوی اتوبوس وارد بشم که راننده در را باز نمی‌کرد و هی ایما و اشاره که از در وسط بیایید بالا!
سر کالسکه رو کج کردم به سمت در وسط اتوبوس و منتظر موندم مسافرها پیاده شدند، وقتی با کالسکه جا گیر شدیم، دیدم که وسط راهروی ابتدای اتوبوس یه سگ خوابیده اندازه گراز :دی خب قاعدتا لجم گرفت و تو دلم گفتم که به! بیا! سگ عزیز بر کالسکه بچه اولویت داشته! صاحب سگ هم همون جا در صندلی اول نشسته بود و با راننده گپ می‌زد و من هر چند یکبار ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرشین موزیکو، محل دانلود موسیقی های جدید ایرانی شرکت فرش ارتمیس معلم به روز آموزش زبان انگلیسی هدف RONALDOHJT جبهه فرهنگی ایران اسلامی متحد خبرگزاری مهر بیستون دوست برای همیشه کـــــــــل کـــــــــــــلــــــــــــــو هــــــــــــــــــــــــــــــا✌ سایت تفریحی وب ها