نتایج جستجو برای عبارت :

برداشت از سایت نهال وب (2)

در زیر رسید برداشت جدید به همراه برداشت قبلی از سایت نهال وب را مشاهده می کنید. مبلغ این برداشت جدید از سایت نهال وب، بیست و دو هزار تومان می باشد که در تاریخ 14 مرداد 1398 به حساب بانکی واریز شده است. برای آشنایی و ثبت نام در سایت نهال وب، اینجا را کلیک نمایید.
یک نهال مرغوب باید از چندین نظر مورد بررسی قرار گرفته شود:اولین ‌گام رویت و دیدن برگ نهال میباشد که باید به رنگ سبز تند و یکدست باشد.ظاهر آن طبیعی و بدون پیچ خوردگی و نقص باشد. سپس به ساقه نهال نگاه کنید که مستقیم،صاف و کشیده بودن یکی از مشخصات مرغوبیت است .دیگر شاخصه سن نهال میباشد که بهترین سن یک ساله تا دو ساله میباشد که هرچه سن کمتر باشد مناسب تر است چون قابلیت سازش بیشتر با محیط جدید را دارد (‌نهال زیر یک سال و بالای دو سال مناسب کاشت و انت
رسید زیر اولین برداشتی از سایت عالی نهال وب است که مبلغ آن سی و هفت هزار تومان می باشد که به تاریخ 1 مرداد 1398 به حساب بانکی ما واریز گشته است. حداقل موجودی برای برداشت از این سایت برای بار اول دوازده هزار تومان است. شما هم می توانید با مشاهده روزانه آگهی ها که تنها دقایقی کمی از وقت شما را می گیرد، حداقل ماهی بالای بیست هزار تومان درآمد داشته باشید. برای آشنایی و ثبت نام در سایت نهال وب، اینجا را کلیک نمایید.
برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وبدر نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .این سایت کلیکی ایرانی دارا

برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وبدر نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .این سایت کلیکی ایرانی دار
دارای گواهی بهداشت قرنطینه و شناسه رقم
نهال ترجیحاً ۲ ساله تک شاخه دارای ریشه سالم به ظاهر شاداب و عاری از ویروس، باکتری، قارچ، ریشه افشان و شاداب در صورت امکان دارای شاخه های جانبی.
در زمان فروش حداقل ۷۵ سانتی متر ارتفاع
ارتفاع از محل پیوند تا سطح خاک ۱۰ سانتیمتر و حداکثر ۱۵ سانتی متر بیشتر نباشد.
ارتفاع نهال‌های پیوندی با پایه بذری بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ سانتی متر.
پس از سربرداری قطر نهال در زمان فروش بین محل پیوندک و طوقه یک تا ۱.۵ سانتی متر
نحوه غ

نهال دشتی (زاده ۱۳۷۱ در شهر تهران)، بازیگر ایرانی است که از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در تئاتر شروع کرد، و با سریال شهرزاد (مجموعه نمایش خانگی) بصورت رسمی معرفی شد. نهال دشتی دارای مدرک سینما از دانشگاه سوره است.
نهال دشتی دوره دیده در ورک شاپ های متعدد بازیگری است و شروع کار تئاتر را از سال ٨٩ با نمایش هملت ماشین سپس علائم حیاتی-پرستار زمان و.. شروع کرد.
برای ادامه خواندن کامل مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
بیوگرافی نهال دشتی

نهال دشتی (زاده ۱۳۷۱ در شهر تهران)، بازیگر ایرانی است که از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در تئاتر شروع کرد، و با سریال شهرزاد (مجموعه نمایش خانگی) بصورت رسمی معرفی شد. نهال دشتی دارای مدرک سینما از دانشگاه سوره است.
نهال دشتی دوره دیده در ورک شاپ های متعدد بازیگری است و شروع کار تئاتر را از سال ٨٩ با نمایش هملت ماشین سپس علائم حیاتی-پرستار زمان و.. شروع کرد.
برای ادامه خواندن کامل مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
بیوگرافی نهال دشتی
ضد عفونی ریشه نهال  – امروز قرار است در باره ی موضوع ضدعفونی کردن نهال ها قبل از کشت و یا عمل پرالیناژ با شما صحبت کنیم.
برای این کار موارد زیر را در نظر بگیرید:
۲۰۰ گرم قارچ کش(مثل بنومیل یا کاپتان)+ ۶ کیلوگرم خاک رس+ سه کیلو گرم کود دامی کاملا پوسیده+ ۷۰ لیتر آب
کاملاً هم زده و محلول لعابداری به دست می آید.
هرس ریشه انجام دهید:
نوک ریشه های بیش از حد بلند را کمی هرس کنید ، نوک ریشه های قطع شده را هرس کنید ، ریشه های خشک یا خراب شده را قطع کنید.نهای
تصویر زیر مربوط به رسید پرداخت سوم از سایت نهال وب به همراه پرداخت های قبلی آن می باشد. پرداخت جدید همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید مبلغ نود و هفت هزار تومان است که در تاریخ 5 شهریور 1398 به حساب ما واریز گشته است. برای شروع کار با سایت کسب درآمد ایرانی نهال وب، اینجا را کلیک کنید.

لیمو خارگی(پایه نارنج)
لیمو خارگی(پایه لیمو)
لیمو خارکل(خارکوتاه)
لیمو محلی
لیموخاربلند(پیوندی)
لیمو مصری
لیمو مکزیکی(جدید)
پرتقال نافی
پرتقال توسرخ
پرتقال والن سیا
پرتقال محلی
بکره ای
نارنگی خاری
لیمو شیرین
نارنج
نهال گل رز
نهال گل شب بو
انجیر
بابا تو چند مترمربع باغچه‌ی تو حیاط چند جور درخت کاشته.
امشب با هم یه نهال آلبالو کاشتیم. مراسم جالبی بود. اول باید گودال کند. اندازه‌ی ریشه‌ی نهال. بعد نهال رو از گلدونش جدا می‌کنی. میذاری تو گودال. خاک می‌ریزی و آب میدی که خاک جدید به قدیم وصل شه. تو همه‌ی این مراحلم باید بگی: "بسم‌الله" یا حداقل بابا اینطوری می‌گه. که درخته بگیره.

+ کاش زودتر آینده بیاد. بگذره این روزا. خدایا اندکی نسیان به من بده. اندکی بی‌حسی.
++ مونگه، حیدو (سین فرستاد گ

معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب
همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب ، یک سایت خوب دیگر از سری سایت های کلیکی ایرانی در خدمت شما عزیزان هستیم ، نهال وب سایتی است متشکل از یک گروه با تجربه و دارای برنامه در عرصه کسب درآمد از اینترنت تا بتواند به شعار خود به عنوان بهترین سایت تبلیغات کلیکی در ایران جامعه عمل بپوشاند ، امیدواریم همچون گذشته ما را در مانیتورینگ و گزارش عملکرد این سایت نوظهو
گل‌های زرد، بنقش و قرمز گل‌فروشی‌ها را به حال خودشان بگذار. یک روز و دو روز عطر خوش رزهای بی‌ریشه را فراموش کن. من برای تو نهال آورده‌ام. نهالی از درخت زیبای یاس. تا آن را در گوشه‌ی خانه‌‌ات بنشانی. چرا گوشه؟ آن را ه میان خانه بنشان، دور آن بنشین،‌ پیش او چای بنوش. من برای آب دادن به آن نهال به تو سر خواهم زد و تو با قلبی که از حرارت من می‌تپد به آن رسیدگی خواهی کرد. به دورش ربان‌ خواهی بست. درخت یاسم را به پیش خود حفظ کن. روزی گل‌های آن را با
سیب چیست و از کجا نهال سیب برای کاشت تهیه کنیم
سیب ( دقیقا" یک میوه شفتدار) میوه درختی ازطبقه Malus است که عضوی از خانواده گل سرخیان بوده ( روزاسیا) و در طول تاریخ کشت می شده است . بیشتر گروه سیبها به گونه M. domesticaیا پیوندیهای آن تعلق دارند.
اجداد وحشی سیبها احتمالا" درختی به نام Malus sieversii ( که فاقد اسم همگانی است) بود که هنوز هم در قزاقستان یافت می شود.محققان در حال مطالعه روی M. sieversii که در برابر بسیاری از بیماریها و آفات مقاوم است می باشند تا بتوانند ی
برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وب
در نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .
در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .
این سایت کلیکی ایرانی د
یادمه تو دوران فرجه ی امتحان علوم پایه ، بعد ناهار جمع کردن تمرکزم خیلی سخت بود ، پلک‌هام سنگین میشدن و دلم می‌خواست پنجره رو باز کنم و زیر پتو مچاله بشم و حداقل یک ساعت بخوابم . تایم بعد ناهار من همزمان بود با زمانی که آقای باغبون می‌اومد تا کارهای باغچه پشتی که دقیقا رو‌به‌روی پنجره ی اتاق منه رو انجام بده ، صدای آهنگ شاد افغانی اش هم اون قدر بلند بود که من به وضوح می‌شنیدم اش ‌‌. یادمه چند بار با دیدنش از پشت پنجره در حالی که من اینور حسا
به سربرگ ابی اینجا نگاه میکنم و ایضا نهال که در ستون کناری دارد برای اقا دلبری میکند. آبی هیچ وقت رنگ مورد علاقه من نبود و آخرین عکسی هم که از نهال دیده ام گویای این هست که هزار ماشاالله خانمی شده است برای خودش. حالا مثلا این مقدمی چینی ها رو بکنم میروم سر اصل مطلب؟ نه! نه وقتی بعد از چهار سال هنوز هول تهدید پرت شدن خودم و وسایلم توی حیاط به جانم بیاید.
#اگر هنوز ستاره اینجا برایت روشن میشود بدان نمیبخشم. هیچکدامتان را نمیبخشم.

هر چه زمان بیشتر می‌گذرد، چیزهای بیشتری درونمان می‌میرند. چیزهایی که آگاه به مرگشان نیستیم و روزی یا شبی میانه، خاطرمان را می‌آزرند که جای خالی‌شان را حس می‌کنیم و اما فراموش کرده‌ایم چه بودند. حالا مانند نهال‌های جوانی که خشک شده‌اند به یاد نمی‌آریم نهال چه درختانی بودند و بذرشان چگونه و از کجا در ما جوانه زده بودند. تنها جای خالی‌شان و ردی از ساقه‌ای جوان اما مرگ‌درآغوش گرفته را به یاد داریم چون خاطره‌ای محو و حفره‌های سیاه درو
هیچ وقت نباید امیدمون رو از دست بدیم و نا امید بشیم حتی اگه تو اون راه پیچ و خم های زیادی باشه و هزار تا مانع جلو رومون باشه باید امید داشته باشیم و به راهمون ادامه بدیم امید داشتن مثل نوری می مونه که تو تاریکی میتونه کمکمون کنه تا به روشنایی برسیم.به این تصویر که دقت کنیم می بینیم که ریشه این نهال کوچیک چجوری امیدشو از دست نداده و بین این همه ریشه های محکم بازم رشد کرده و نا امید نشده
نهال گردو چیست ؟
درخت گردو از درختان بسیار با ارزش و از پهن برگان و همچینین درختان بلند قد است که رشد آن به 10 الی 40 متر میرسد که
چوب آن نیز از بهترین نوع چوب ها می باشد ودر محدوده آب و هوایی ومناطقی از کشور ایران در انواع مختلف قابل کشت می باشد این درخت در برار سرما و گرما مقاوم است اما قابل ذکر است
 گرمای شدید باعث از بین رفتن مغز گردو می شود و فصل رشد این درخت در فصل سرما می باشد و بیشتر با روش پیوند این نهال
تکثیر پیدا می کند مغز گردو دارای چرب
کسب درآمد اینترنتی با نهال وب (NahalWeb)
نوشته شده توسط : الهام در ۲۵ تیر ۹۸ - ۱۰:۰۳ ق.ظ

واسه ثبت نام منوی سایت (۳ خط راست بالا عصویت رو بزنین)
واسه دیدن تبلیغات منوی سایت، کسب درامد، نمایش تبلیغات برید و تبلیغات تا ۷۰ تومن رو ببینین. (سوالی بود تلگرامم @elham_nejati ریپورتین؟ @elham_nejatibot  )
لینک مجموعه گیری تو منوی سایت،حساب،صفحه ک باز شد ابزار مجموعه گیری
 همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد ا
الان؛ و بعد از گذشت ۳ ماه از بیست و یک سالگی، مطمئن شدم که همیشه اول هرکاری دوتا راه جلوی پامه.یکی‌اش همواره و پرنور. پر از درخت‌های سر به فلک کشیده. گاهی اوقات یه رودخونه هم از کنارش رد میشه. تا تهشم معلومه. اسمشو میذاریم راه یک.اما راه دوم، ناآشناعه و تاریک. درخت هم نداره، شاید چندتا نهال کوچیک. پر از پیچ و خم و چاله‌چوله هم هست تازه. تهشم معلوم نیست اصلا. اسمشو میذاریم راه دو. راهِ یک، راه آسودگیه. راهِ شروع نکردن. راهِ حالا باشه یه وقت دیگه‌
تولید آناناس در چابهار
وزیر جهاد کشاورزی در روز گذشته از گلخانه آناناس در چابهار دیدار کرد و افزود: "شرایط گرمایی و نور در چابهار بهترین وضعیت را برای رشد و تولید گیاهان گرمسیری ایجاد میکند.
محمود حجتی گفت که در سال ۹۶الی ۹۷ نهال آناناس را وارد میکردیم اما و می توانیم از طریق تولید این محصول در مناطقی مانند چابهار به خود کفایی در زمینه کشت آناناس برسیم.
حجتی گفت: تولید آناناس در گلخانه و زمین های کوچک خانگی نیز می تواند انجام و برداشته شود.
نو
✳️فرم درخواست خرید نهال✳️
✅نام و نام خانوادگی: ............................
✅شماره تلفن همراه: ............................
✅آدرس محل سکونت: ........................... ‌
✅ارقام و تعداد نهال درخواستی: ..............
✅سایر موارد در صورت لزوم: ..................

✳️راه های ارتباطی✳️                                            

✅تلفن تماس:09148158126
✅شماره تلگرامی:09148158126
✅کانال تلگرامی:https://t.me/Gzlgol1
سلام دوستان 
تو این قسمت می خوام یکی دیگه از سایتها کلیکی ایرانی معتبر رو بهتون معرفی کنم که واقعا ارزش وقت گذاشتن رو داره

ارزش هر کلیک 45 و 70 تومان 
واریز هر 7 روز یکبار
بدون قوانین دست و پا گیر
درامد روزانه تا 700 تومان
 توجه بعد از عضویت حتما ایمیل خودتون رو تایید کنید در غیر این صورت اکانت بسته میشه و در ضمن حتما سه تا کلیک انجام بدید تا اکانت شما رو به عنوان اکانت فیک محسوب نکنه 
وضعیت سایت:فعال
تازه ترین برداشت:15/5/98
برداشتی تا این لحظه :15000
درخت به از ۴۰۰۰ سال قبل در اسیای غربی کشت و برداشت میشد و بعد به یونان وروم بردند و در انجا خیلی مورد تایید مردم قرار گرفت و بعد به مرور زمان به کل دنیا تگثیر و گسترش یافت .                                             به ها تقریبا ۱۵ تا ۲۰ گونه (به) در ایران موجود میباشد درخت به در ارقام میوه های دانه دارگلابی وسیب میباشد رقم به کم رشد تر از بقیه رقم ها میباشد حتی در پایه های بذری که رشد قوی دارند باز کم رشد هستند بیشتر ارقام درخت به پایه کوتاه هستند .درخ
یکی از لذت بخش­ترین کارهایی که می­توانید در باغ یا منزل انجام دهید کاشت نهال درخت است.البته اصول کاشت درخت و نهال و گیاهان مختلف، اصولی است که نمی­توان به این سادگی آن را نادیده گرفت.یکی از مهمترین این اصول زمان کاشت درخت و نهال است.اگر یک درخت در زمان مناسبی کاشته نشود، نمی­تواند رشد لازم را داشته باشد و حتی ممکن است خشک شود.بهترین زمان کاشت نهال، در هنگام خواب نهال است.در مناطق گرم و معتدل و نیمه سردسیر، بهترین زمان کاشت، پاییز و پس از به خ
نسترن کوهی از گیاهان دارویی ارزشمند است که از میوه های آن در درمان بعضی بیماریها استفاده میشود . از جمله : کاهش اسیداوریک – درمان نقرس – مداوای تورم کلیه ها و مجاری ادراری میباشد. روغن دانه این گیاه در صنایع بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار میگیرد . نسترن گیاهی درختچه ای و چند ساله است و متعلق به تیره گل سرخ است و سرشار از ویتامین ث است. در سایه یا آفتاب میروید. خشکی را به خوبی تحمل میکند. تکثیر نسترن کوهی ازطریق بذر صورت میگیرد . برای تکثیر
درخت جوان شاخه‌هایش را تکانی داد، خستگی در کرد و همانطور تنومند ایستاد. چشمش به یک درختچه سبز افتاد؛ کمی آنسوتر. کش و قوسی به بدنش داد و برگهایش را رساند روی سر درختچه. لبخند او را که دید دلش قرص شد، لبخندی تحویلش داد و همانطور ایستاد. روزها می‌گذشتند و درخت برگهایش بزرگتر میشد و پهن‌تر و خودش تنومندتر‌. شاخه‌ی بالای سر درختچه زیادی بلند و پهن شده‌بود و نمی‌گذاشت نور به درختچه برسد ولی او برایش مهم نبود. مهم این بود که درخت کنارش بود. کم‌
امروز یک سایت ایرانی دیگر را معرفی خواهیم کرد که اگر نگوییم بهترین سایت ایرانی، قطعا یکی از بهترین سایت های کسب درآمد ایرانی است. سایت نهال وب به تازگی کار خود را آغاز کرده است و درهمین مدت کم، توجه کاربران را به خودش جلب کرده است. شما در این سایت به روش های گوناگون می توانید به صورت رایگان درآمد کسب کنید.
ادامه مطلب
برداشت خال با لیزر یکی از جدیدترین متدهای خال برداری می باشد و عموما برای برداشت خال های غیر سرطانی و سطحی مناسب از این روش استفاده می شود.
اگر برای برداشت خال بدنبال یک مرکز برداشت خال معتبر هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز زیبایی آوا بیوتی بزنید.
آوا بیوتی به عنوان بهترین مرکز برداشت خال در تهران به همراه تیم پزشکی مجرب و تجهیزات مدرن آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب ، یک سایت خوب دیگر از سری سایت های کلیکی ایرانی در خدمت شما عزیزان هستیم ، نهال وب سایتی است متشکل از یک گروه با تجربه و دارای برنامه در عرصه کسب درآمد از اینترنت تا بتواند به شعار خود به عنوانبهترین سایت تبلیغات کلیکی در ایران جامعه عمل بپوشاند ، امیدواریم همچون گذشته ما را در مانیتورینگ و گزارش عملکرد این سایت نوظهور ی
به مناسبت روز درختکاری ، مطلبی را برایتان آماده کردم که به موضوع "درختکاری" در ایران باستان میپردازد. با من همراه باشید.
کاشت درخت و درختکاری در ایران و فرهنگ ایرانی ریشه ای دیرینه دارد. به گونه ای که هر فرد زرتشتی هنگامی که صاحب فرزندی می شد موظف بود تا یک نهال یا یک درخت را همزمان با تولد فرزندش به نام او بکارد تا آن نهال با فرزندش رشد کند و بزرگ شود. با گذشت هزاران سال هنوز در میان زرتشتیان شاهد این ماجرا هستیم.

ادامه مطلب
همه ما در فصل سرما و سرماخوردگی به دنبال مواد غذایی و میوه‌هایی هستیم که به طور طبیعی ویتامین‌های بدن ما را تأمین کند. اصلی‌ترین ویتامین برای جلوگیری از سرماخوردگی یا درمان آن، ویتامین ث است. این ویتامین را به شکل قرص‌های جوشان در زمان سرماخوردگی به شدت توصیه می‌کنند.

در میان میوه‌ها برای تأمین ویتامین ث اولین میوه پرتقال و لیموشیرین است که هر مریضی به سراغ آنها می رود اما بد نیست بدانیم کیوی میوه دیگری که کمی مهجور مانده هم از این قاع
می‌ترسم.این بار اما از خودم.
وقتی با نهالی در بغل پیش تو آمدم و گفتم بیا باهم این نهال را بکاریم،البته اینطور که نبود.بله من نهال در بغل آمده بودم و خواسته‌ام این بود که باهم بکاریمش.یعنی تورا برای این کار مناسب دیده بودم.می‌خواستم این آخرین نهال را همراه تو در دل خاک بگذارم.اما نیامدم یک راست این را بگویم.پریشان حال نزدت آمدم،از زمین و زمان شکایت کردم،داد و فریاد راه انداختم و سرت را درد آوردم و تو؟تو آرام و بی صدا گوش دادی.گوش دادی و به دقت
بذر ریحان بنفش

*محصول کشور روسیه*
سبزیجات 40-42 روز پس از جوانه زنی تولید می شود. گیاه مرتفع ، 30-40 سانتی متر ارتفاع دارد برگهای آن به اندازه متوسط ​​، بنفش ، با رایحه میخک تشکیل شده است. جرم گیاه 115-130 گرم است و به عنوان چاشنی سالادها ، سوپ ها ، غذاهای جانبی سبزیجات  با غذاهای گوشتی و ماهی استفاده می شود ، آنها در نهال ها یا با کاشت مستقیم در زمین باز پرورش می یابند. کاشت نهال در اواخر ماه اسفند – اوایل اردیبهشت انجام می شود. کاشت در خاک – در ماه ا
فائزه رو شیر کردم که زنگ بزنه به روابط عمومی سیما و بهشون بگه تو شبکه پویا به جای پنگوئن پورورو، پونی کوچولو بذارن. 
هرچی من خجالتی‌ام تو مقوله زنگ زدن و حاضرم بمیرم و به جایی زنگ نزدم، این خواهر اصلا این جوری نیست. زنگ زد، سلام کرد، پیشنهادشو گفت، گفت ممنون و قطع کرد. البته جمله‌بندی پیشنهاد رو من بهش گفته بودم، اما بازم بهش افتخار می‌کنم که با اینکه می‌ترسید یه خرده زنگ زد گفت. 
بعد از چند دقیقه، می‌زنه تو صورتش و می‌گه: خاک تو سرم آبجی! ب
* بهار نزدیک بود. باغ پیدا بود. تا چشم کار می کرد نهال بود
و نهال. پیرمرد باغبان و فرزندانش مشغول سم پاشی درختچه هایشان بودند بلکه با مرگ شته ها
و حشرات جانی دوباره بگیرند و ثمری بدهند.

* آفتاب که نور را می بُرد، دیگر پیرمرد وا رفته بود.
فرزندانش هم از فرط خستگی کار را نیمه تمام رها کردند. خستگی که امان همه را برید
چند ردیف از نهال ها جاماندند. بچه ها می گفتند:"حالا چند درخت سم نخورند، چه
می شود مگر؟!

* نسیم که می وزید بوی سم همه جا پیچیده بود ولی اث
 ازدیاددرخت خرمالو از طریق تکثیر غیرجنسی کمتر کشت می‌گردد و تقریباً تمام درختان خرمالو از طریق کشت بذر خرمندی کاشته می‌شوند. خرمندی همان خرمالوی ریز است که میوه آن قابل خوردن نیست. پس از رسیدن، میوه‌ها را جمع‌آوری کرده و بذر آن‌ها را گرفته و جهت کاشت آماده می‌کنند. در آذر یا دی ماه بذر به صورت پُر (فشرده) کشت می‌گردد که پس از رفع سرما و یخبندان بذر جوانه زده و از خاک خارج می‌شود. در سال اول، نهال رشد کرده و در سال دوم در فصل خزان یا اسفند م
نمیدونم چرا همیشه نزدیکای امتحانا حالم طوری میشه که تو وضعیت خطیری قرار دارم و نیاز دارم بیشتر با خودم خلوت کنم و به خودم بپردازم ولی اونقدر پروژه ریز و درشت رو سرم ریخته که غمگین و کش اومده و ناامید تسلیم میشم،خود مظلوممو میزارم تو کمد و درشم میبندم تا بعد امتحانات.حس مزرعه داری رو دارم که دقیقا چند روز مونده به برداشت محصول یه گردباد لعنتی اومده و کل تلاش چند ماهشو نابود کرده..حالا که این سه ماه اینقدرر تقلا کردم و زور زدم که خودمو بکشم بال
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «نخستین توصیه‌ی من امید و نگاه خوشبینانه به آینده است. بدون این کلید اساسیِ همه‌ی قفلها، هیچ گامی نمیتوان برداشت. در خود و دیگران نهال امید به آینده را پرورش دهید. این نخستین و ریشه‌ای‌ترین جهاد شما است.» ۱۳۹۷/۱۱/۲۲سایت نوجوان خامنه ای براساس این بخش از بیانیه گام دوم انقلاب، لوح «ریشه‌ای‌ترین جهاد» را منتشر می‌کند.

با سلام و آرزوی سلامتی برای همه
خانه فرهنگ و هنر بندرکنگ در راستای طرح در خانه بمانیم و لزوم ارائه برنامه های مفید در این راستا، با هدف ایجاد سرگرمی و تبادل نظر بین افراد جامعه اقدام به برگزاری مسابقه برداشت آزاد نموده است.
در این مسابقه، یک تصویر به صورت هفتگی در این وبلاگ قرار داده می شود، هر کس برداشت خود را از طریق همین وبلاگ و یا شماره تماس درج شده در اطلاعیه، ارسال می نماید. پس از بررسی برداشت ها، برداشت های منتخب از دیدگاه داوران بر اسا
 سه  نفر برداشت خودشون از صحبت موسی در کوه طور رو  بیان میکنند.
موسی به خدا میگه ارنی (خود را به من نشان بده)
خدا در جواب میفرماید لن ترانی (هرگز مرا نمیبینی)

برداشت  نفراول:
چو رسی به کوه سینا ارنی مگو و بگذر
که نیرزد این تمنا به جواب لن ترانی

برداشت  نفر دوم:
چو رسی به طور سینا ارنی بگو و بگذر
تو صدای دوست بشنو، نه جواب لن ترانی

برداشت نفر سوم:
ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد
تو که با منی همیشه، چه تری چه لن ترانی

سه بیت، سه نگاه و سه برداش
قسمت اول را بخوان قسمت 100
راه سختی در پیش داشتم و حق انتخابی برایم نگذاشته بود.
-امید فکر می کنی من حاضرم با این اخلاقت کنار بیام؟ خیال نمی کنی شاید وقتی برگشتی یه سری چیزها بین ما تغییر کنه و من یه ساحل دیگه بشم؟
-چرا خیال می کنم. چون وقتی برگشتم باید برای عقد و عروسی اقدام کنیم.
-و شاید هم برای پس دادن حلقه ات توسط من اقدام کنیم؟ نظرت چیه؟
صدایش را به قدری بالا برد و اسمم را بازگو کرد که همه ی ماهیچه های اندامم لرزید و مادر های مان پشت در اتاق به
تهیه نقشه کاشت :
در نقشه کاشت باید محل خیابانها ،جویهای اصلی و فرعی،محل ساختمانها و انبارها دقیقاً مشخص و زمین کاشت به شکل مناسب قطعه بندی گردد و نقاط کاشت براساس فواصل تعیین شده مشخص شوند تعیین دقیق محل گودالهای کاشت در احداث یک نخلستان مدرن و تجاری بسیار حائز اهمیت است.
۲ـ حفر گودال
حفر گودال شرایط مطلوبی را جهت رشد رویشی و افزایش درصد بقاء نهالهای کاشته شده بوجود
می آورد.
ابعاد گودالها
ابعاد گودالهای کاشت بستگی به اندازه پاجوش یا نهال کش
نهالای موزی که خریدیم....
از اولش ...دوتا بود...
دوتا نهال در هم تنیده ...که اوایل که کوچیک بودن و جثه شون در برابر گلدون سفارشی و بزرگی که از لالجین خریدیم حکایت فیل و فنجون بود؛ پیش خودم میگفتم اینا میشن مثل اون درخت دوستی ...توی هم پیچ میخورن و میرن بالا....
نمیدونم شما میدونید یا نه...اما این نهالا برای اینکه نمیدونم چی بهشون برسه و چی و چی که ...باید ماهی یه بار یه پاکت شیر با خاکشون قاطی کنی ...
این ماه سر یه سری قضایا و مریضیا و فلان و فلان...به زور ح
۶۵ هزار کیلوگرم گل‌گاوزبان از مراتع نهاوند برداشت می‌شودمدیر منابع طبیعی و آبخیزداری نهاوند گفت: برداشت گیاه دارویی "گل‌گاوزبان" از نیمه اول اردیبهشت از مزارع و مراتع نهاوند آغازمی شود و تا نیمه اول تیرماه ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب
قسمت اول را بخوان قسمت 101
فنجان قهوه میان دستانم هزار تکه شد و نهال با ترس و بیم عقب رفت. تلفنم به صدا در آمد. در طوفان ترس اضطراب غرق گشته بودم، می دانستم عمیق ترین سیلاب زندگی ام در حال طغیان است و من نیز تسلیم و تابع او، تماس را وصل نمودم. نمی دانم چرا با دیدن اسم مخاطب خاصی که بر سر صفحه ی گوشی ام نمایان شد، خشنود نگشتم‌ ذره ای از اظطراب درون قلبم نکاهید.
-ب...بله؟
-ساحل تو رو به قرآن فقط گوش کن و هیچی نگو. همین الان با مامان این ها از خونه برید ب
برداشت محصول عسل
به محض اتمام جریان شهد در طبیعت و پر شدن شان ها از عسل ، عملیات برداشت محصول عسل شروع می شود .
از جمله دلایلی که نباید استخراج عسل را به تعویق انداخت ،
یکی این است که بعضی از انواع عسل ها به سرعت درون سلول های شان شکرک می زنند و استخراج عسل شکرک زده کار را با مشکل رو به رو می کند . این نوع عسل ها معمولا از شهد گل های پاییزه ؛
مثل ، پیچک و مینا به دست می آید .
عسل گل مینا در عرض ده تا بیست روز پس از قرار گرفتن در شان ها شکرک می زند .
دلیل
ضمن تشکر از انتخاب شما
قابل توجه دوستانی که علاقه مند هستند در زمینه ایجاد گلستان گل محمدی
فعالیت کنند، این نوع از نهال گل محمدی که به صورت پا جوش هست برگرفته از
بزرگترین گلستانهای اذربایجان است که با سخت ترین شرایط آب و هوایی و بدون
هیچ گونه کود و سمی (به صورت کاملا ارگانیک) رشد یافته و مقاومت بسیار
زیادی در برابر کم آبی و شرایط آب و هوایی بد و نامناسب را دارد، لذا این
نوع نهال گل محمدی به راحتی خود را با هرگونه شرایط آب و هوایی تطبیق داده و
برداشت سیب زمینی

الان تو منطقه ما فصل برداشت سیب زمینی تا یک ماه یه گونی سیب زمینی پرکنی 3000تومن
روزی ادم 80تا پرمیکنه اگه سیب زمینیش درشت باشه
بعد برداشت سیب زمینی دیگه تو روستا کارتعطیله همه بیکار تا عید بعضیا راهی شهر میشن باسه کار  ....کار سیب زمینی از تاریخ7/20شروع میشه طرف ماتا8/20اگه بارون نباره
گل سرخ ایرانی(گل محمدی) گیاه مقاوم
بهنام اوجاقلو اعلام کرد: خروج هشتاد تن گلمحمدی در استان و علاقه مندان به استان زنجان از کشت این گیاه استقبال کردند.
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی زنجان ، در مصاحبه ای با ISNA، گفت: "با توجه به سیاست های وزارت جهاد کشاورزی برای توسعه محصول کم مصرف ، سازمان جهاد از این طریق جایگزین کاشت محصولات مصرف پایین از محصولات مصرفی بالا در برنامه کاری خود قرار داده است ، لازم به ذکر است که توسعه گل محمدی، در واقع، بوته های گلد
وجودمان
مثل درختان زمستان
بی برگ و بی ثمر
است.
خدایا بیا و
این دل خشکیده
رو هم پر کن
از جوانه های سبز
از آن سبزهایی 
که چشم رو جلا میده
از آن سبزهایی که
شفافه
و برق میزنه.
و کم کم این نهال تازه
پا گرفته رو
خودت  با یادت
با ذکرت
آبیاری اش کن.
پر بارش کن.

بهترین سایت در زمینه سرمایه گذاری✅ حداقل برداشت 1.20 روبل✅ با واریز 10 روبل قسمت برداشت باز میشود✅ سرمایه خودم : 500 روبل روزانه 52 روبل برداشت میزنم 10 تا مرغ خریدم یدونه بز خریدم 2 تا خوک خریدم 1 دونه گاو خریدم
برای عضویت روی بنر کلیک کنیداز دست ندید عالیه
"بوی گندم مالِ من ، هرچی که دارم مالِ تو‌ .یه وجب خاک مالِ من ، هرچی میکارم مالِ تو "هنگام برداشت محصول است.دو دست خود را باز کرده و خیره می نگرد.آفتاب سیاه میکند و میسوزاند.درخت ها غمگین اند.گندم زار ها در خود میپیچند.مترسک ها به آرامی به سوی دیگر می‌ چرخند و نگاه می کنند تا پیدایش کنند.از  کلاغ ها هنوز خبری نیست.داسی میان علوفه افتاده است.ارّه ای هم بر تنه درختی نیمه جان رها شده.نهال ناکامی زوزه می کشد بر صندوقِ چوبی زیبای پر از میوه که قطره قط
✳️فرم درخواست خرید نهال✳️
✅نام و نام خانوادگی: ............................
✅شماره تلفن همراه: ............................
✅آدرس محل سکونت: ........................... ‌
✅ارقام و تعداد نهال درخواستی: ..............
✅سایر موارد در صورت لزوم: ..................

✳️راه های ارتباطی✳️                                            

✅تلفن تماس:09148158126
✅ایدی تلگرام:https://t.me/golestan2
✅کانال تلگرامی:https://t.me/Gzlgol1
✅سایت ما در ورد پرس:http://rosadamascene.yrp
جلوگیری از سرمازدگی محصولات کشاورزی
سرمازدگی می تواند موجب از بین رفتن قسمتی از اندام گیاهی شود از این رو سرمازدگی عموما در فصل زمستان و بهار اتفاق میافتد با توجه به آغاز فصل زمستان و ورود سامانه های بارشی و برودت هوا سازمان هواشناسی توصیه های لازم را طی روزهای آینده به کشاورزان اعلام کرد. طی روزهای آتی بارش برف و باران در مناطق غربی کشور و وزش باد های شدید اقدامات زیر جهت کاهش خسارت به باغات و محصولات کشاورزی و دام و طیور منتشر می شود:
عدم ا
گردو پیوندی چندلر در سال ۱۹۷۹در دانشگاه کالیفرنیا معرفی شد و به افتخار دبیلیو اچ چندلر، استاد علم میوه کاری، در دانشگاه دیویس کالیفرنیا، این نام را به این رقم جدید دادند. ویژگی اصلی این گردو مقاوم بودن به سرما است.
امروزه این رقم گردو چندلر پیوندی یکی از برجسته ترین مورد کشت در کالیفرنیا است و یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام گردو در جهان محسوب می شود. ارقام گردو چندلر بخاطر کیفیت بالای مغز گردو و شفافیت ان به شدت با ارزش است. برداشت گرد
ورود به سایت نهال وب
امروز با معرفی یکی دیگر از سایت های کلیکی جهت کسب درآمد از اینترنت در خدمت شما دوستان هستیم در این مطلب ما به معرفی نقاط قوت و ضعف این سایت می پردازیم و آموزش کسب در آمد از این سایت را در اختیار شما عزیزان قرا میدهیم. امیدواریم آموزشهای ما برای شما عزیزان مفید واقع شود.برای آشنایی با این سایت و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید
ادامه مطلب
به گزارش شهرزعفران، علی حسینی با بیان اینکه بیش از ۱۱۰ هزار هکتار سطح زیرکشت زعفران است و پیش‌بینی می‌شود که بیش از ۴۰۰ تن زعفران برداشت شود، گفت: سال گذشته پیش‌بینی می‌کردیم بیش از ۴۵۰تن زعفران تولید شود ولی آماری که وزارت جهاد کشاورزی منتشر کرد حدود ۴۳۰ تن بود.
وی اضافه کرد: آبان ماه فصل برداشت زعفران است و معمولا در این ماه در برخی نقاط بارندگی یا سرما رخ می‌دهد. به همین دلیل سال گذشته بخشی از گل زعفران به دلیل بارندگی از بین رفت و به هم
در طول سال اول سخاوتمندانه درختان بادام را اب یاری میکنند. به گونه‌ای
که در طول تابستان هفته‌ای یک ‌بار آن را غرق آب میکنند. در بهار نیز به نهال‌ها
تقویت کننده استاندارد میدهند.هرازگاهی نهال‌ را از نظر وجود آفاتی مانند شته‌ها
یا حشرات جونده برگ، مانند کرم‌ها بررسی میکنند.یک عفونت قارچی وجود دارد که ممکن
است درخت بادام را درگیر کند که برگ‌های گیاه‌ قهوه‌ای شده و به سمت بالا فر می‌خورند.
ممکن است برای مهار این قارچ درخت‌ را با اسپری بور
سلام...
امروز رهبر عزیزمون نهال درخت کاشتن:)

رهبر برای رعایت مسائل بهداشتی در رابطه با شیوع بیماری کرونا دستکش دستشون کردن^...^

دعا برای این بیماری کرونا:

رهبر فرمودن:
"دعای هفتم صحیفه سجادیه را بخوانید"

این هم عکس نهال کاری امروز حضرت آقا:

منم درخت کاری دلم خواست...
ولی متاسفانه الان موقعیتش نیست...:((

پ.ن1:مثل افسرده ها شدم...بیرون نمیرم کسی هم که نمیاد همش یه گوشه اتاق نشستم گوشیمو گفتم دستم بیکاررر...

ان شاءالله شر این بیماری از کشورمون

کسب در آمد از تبلیغات کلیکی

مشاهده 3 آگهی   700 ریالی
        10 آگهی    450 ریالی
          6 آگهی    100 ریالی
          3 آگهی      50  ریالی
مسابقه نهال 2  زیرمجموعه گیری 

هر کلیک تا 70 تومان
ارتقا عضویت پیشرفته و کسب درآمد آسان
پرداخت فوری
پشتیبانی حرفه ای
واریز به تمامی کارت های عضو شتاب

ثبت نام در سایت نهال وب - nahalweb

نکاتی مهم درمورد بارندگی های اخیر کشور
کشاورزان گرامی حتما به این نکته توجه داشته باشند که حتما مسیرهای آب زمین های خود را باز نگهدارند تا بر اثر تجمع آب به درختان و محصولات کشاورزی صدمه ایی وارد نشود .
در مناطق گرم سیر این بارندگی ها مفید خواهد بود افرادی که کشت گند و جو خود را به صورت دیم انجام میدهند حتما کشت خود را شروع کنند .
افرادی که چغندر قند کشت می کنند برای کسانی که در نواحی شمال و شما غرب و یا غرب کشور اگر هنوز چغندر قند را برداشت نکر
دراین بخش به درخواست دوستان سند برداشت از هر سایتی که معرفی کرده ایم را قرار میدهیم تا از بابت پرداخت سایت معرفی شده مطمئن شوید

درصو.رت لزوم میتوانید درخواست ارسال سند برداشت از هرکدام از سایتهای معرفی شده را در بخش نظرات اعلام کنید تا به اینجا اضافه شود.
لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید

ادامه مطلب
 خیلی از افراد همیشه دوست داستند میوه های را که می خورند را خودشان به طور ارگانیک و طبیعی بکارند اما نمی توانستند.  در این متن ما شرایط کاشت پرتقال را برای شما عزیزان می نویسم.

ابتدا باید دانه های پرتقال را در ظرف آب خنکی ریخت تا معلوم شود ئانه های عقیم کدام دانه هاست.(دانه هایی که روی آب بماند عقیم اند.) دانه هایی که ته نشین شدند را تا 48 ساعت در همان ظرف نگه دارید.
 حالا باید آب ظرف را خالی کرده و پوست رویی دانه ها را که اکنون چروکیده شده اند ب

در این پست به معرفی سایت تازه کار نهال وب می پردازیم. این سایت توانسته است در همین مدت کم از شروع کارش، کاربران زیادی را به خودش جلب کند و به یکی از بهترین سایت های ایرانی در زمینه کسب درآمد گردد. شاید یکی از دلایل آن قرار دادن آگهی هایی با قیمت بالا برای کلیک کردن می باشد که این ارقام به 45 تومان و حتی 70 تومان هم می رسد که در میان سایت های کلیکی این ارقام برای یک آگهی خیلی بالا و عالی می باشد. شما از طرق مختلفی در این سایت می توانید درآمد کسب کنی
در دیاری آشنا
صدای پای زنی را دمادم می شنوم
که صبحدمان
با نوای عاشقانه اش
کوچه هایش را عطرآگین می کند
و شباهنگام
با کلام روح انگیزش پلک های شهر را فرو می بندد...

زنی را می بینم
که نهال عشق رویانده ست بر سیمای شهر...
 زنی که امروز
هشت ماهه شد حضور آبادگرش در این شهر...
زنی ازجنس تلاش
ازجنس محبت
ازجنس عشق...

حضورت در شهر دلم ابدی عزیزم
کسب در آمد از تبلیغات کلیکی
مشاهده 3 آگهی   700 ریالی
        10 آگهی    450 ریالی
          6 آگهی    100 ریالی
          3 آگهی      50  ریالی
مسابقه نهال 2  زیرمجموعه گیری 
هر کلیک تا 70 تومان
ارتقا عضویت پیشرفته و کسب درآمد آسان
پرداخت فوری
پشتیبانی حرفه ای
واریز به تمامی کارت های عضو شتاب

ثبت نام در سایت نهال وب - nahalweb

سلام دوستان 
تو این قسمت می خوام یکی دیگه از سایتها کلیکی ایرانی معتبر رو بهتون معرفی کنم که واقعا ارزش وقت گذاشتن رو داره

ارزش هر کلیک 45 و 70 تومان 
واریز هر 7 روز یکبار
بدون قوانین دست و پا گیر
درامد روزانه تا 700 تومان
 توجه بعد از عضویت حتما ایمیل خودتون رو تایید کنید در غیر این صورت اکانت بسته میشه و در ضمن حتما سه تا کلیک انجام بدید تا اکانت شما رو به عنوان اکانت فیک محسوب نکنه 
لینک عضویت

حداقل برداشت :
برداشت اول : 1000 تومانبرداشت دوم : 7000 تومانبرداشت سوم : 15000 تومان

انتقال موجودی از جاری به سپرده کارمزدی 50%ی دارد.
لینک قوانین سایت
دوستان، فعالیت در این سایت از جانب P30money پیشنهاد نمیشود.

ورود به سایت

بهترین و با کیفیت ترین نهال گل محمدی فقط در کاشان تولید می شود و به تمام استان های کشور صادر می شود . اینکار باعث اشتغال زایی فراوان از طریق واسطه ها ، فروشگاهها و کشاورزان شده است شرکت ما مفتخر است مقام نخست بزرگترین و با کیفیت ترین تولید کننده گل محمدی را دارا می باشد .
فروش بهترین قلمه و پاجوش گل محمدی با شرایط فروش استثنایی، برای کسانی که می خواهند تازه وارد کار پرورش گلهای محمدی شوند به همراه آموزش هایی از مرحله کاشت ، داشت و برداشت همراه
   هوا بسیار مطبوع و دلپذیر بود و رایحہ خوش گلها و سبزه‌ها در فضا پیچیده بود. بہ سراغ یکے از درختان تنومند و پرشاخ و برگ آمدم و سرمست از فضاے دل‌انگیز آنجا در زیر سایہ آن درخت نشستم. 
   داشتم با خود فکر مےکردم چہ مےشد بہ ازاے هر نوزاد تازه متولّد شده نهالے کاشتہ مےشد؛... نهال همراه با نوزاد رشد مےکرد تا آنجایے کہ بہ یڪ درخت تنومند تبدیل مےگشت؛...
   آن نهال مےشد بیمہ عمر و سلامتے آن نوزاد؛...
   چہ احساس لذّت بخشے! کاش همینگونہ مےگشت. آنموقع جهان
در زیر می توانید رسید دومین برداشت ما از سایت ایرانی دوج کلیک (Doge Click) را مشاهده کنید. در حال حاضر حداقل موجودی برای برداشت داگ کوین های خود در این سایت از 300 داگ کوین به 500 داگ کوین افزایش داده شده است. مبلغ این برداشت، 1000 داگ کوین بوده است که واریز آن در 7 سپتامبر 2019 برابر با 16 شهریور 1398 صورت گرفته است.
جدیدا شبکه نهال کارتونای جالبی پخش میکنه. خیلیاشونم انیمه هستن البته، و دوبله هاشون از حق نگذریم خیلی خوبن. با اینکه اسما همه فرق می کنن با نسخه اصلی. مثلا نبض رویش(باراکامون) هایکو(آبشار سرنوشت) قهرمانان تنیس(ستارگان تنیس) پیمان دوستی(آسمان آبی رومئو!) و داستان هایی از نویسنده معروف، آگاتا کریستی(پوآرو و مارپل)
یه سر زدم به پرتالشون ببینم چه خبره، دیدم وای... عجب شلم شورباییه. یه سری اومدن اعتراض کردن به اینکه چرا همه این کارتونای قشنگ نصفه پ
شب پرسه زنان به پایان می رسد. ما در زمانُ در بند آنیم. امروز و امشب و هر لحظه، کمی از ما مصرف می شود. 
عقربه های ساعت میزان شدن و ناپدید شدن را نشان نمی دهند. گاهی رخساره و قامت ما نیز، چیزی را نشان نمی دهد. 
در اطراف خود می نگریم، می بینیم، چند کودک و چند نهال، به افرادی برومند و درختانی تنومند، بدل گشته اند. 
جنس پوست ها متفاوت است. بعضی ها زود اوراق می شوند و فرد را بیش از زمانش پیر می کند. بعضی بکر و دست نخورده، باقی می مانند. 
از تنها شاهدی که می
دوستای من برای درس روستا یک، یه روستای قشنگ اطراف شهر کرد رو برای برداشت انتخاب کردن، یه قسمت از برداشت‌شون رو قبل از عید انجام دادن و قسمت دیگه رو برای این سمت سال گذاشتن. قرار بود که دیروز برن و من هم می‌خواستم باهاشون برم که به دوستام برای برداشت خونه‌های روستایی کمک کنم. متاسفانه درس روستا از چارت درسی ورودی ما حذف شده و ما از این تجربه عالی
محروم شدیم - به این خاطر خیلی دوست داشتم که همراه‌شون برم. ولی یه خیلی از کارهای انجمن علمی معما
سلام و درود خدا بر ۳۶۰۰۰ شهید دانش آموز و امام شهیدان(رضوان الله تعالی علیه) که به سرانگشت تدبیرش، نهال انجمن های اسلامی دانش آموزان را غرس کرد تا طی چهار دهه ی گذشته، ثمرات حضور زبدگان جذب شده و نخبگان پرورش یافته در این تشکیلات نورانی، در عرصه های جهادی، مدیریتی، حوزوی، دانشگاهی و اجرایی کشورافتخارآفرینی نمایند.                                                   eaes.ir
یکی از موضوعاتی که باعث عصبانیت من می‌شود، غیر مستقیم بیان کردن حرف هاست. مثلا اگر شما چای می‌خواهید و من مسئول چای هستم، به‌جای بیان درخواست بگویید : من خیلی چای دوست دارم. و منتظر باشید من از این جمله موضوع چای خواستن را برداشت کنم. چند دقیقه پیش اتفاق مشابهی برایم افتاد و در حال تلاش برای آرام شدن هستم. هرچند این صحبت ها را بعدا با شخص مورد نظر در میان می‌گزارم.
چند دامنه که برداشت زانوهایش شل شدند و افتاد. آهی کشید. بلند شد و باز هم از دیوار پشته کشید. دفعه ی اختتام مظفر شد و روبه روی آینه ایستاد. ناگهان از دید قیافه اش یکه خورد. ولی ناامید نشد. قیچی و شانه را برداشت و دست به امر شد. موهایش را کوتاه و صورتش را اصلاح کرد.کارش که تمام شد به آینه لبخندی زد و با خودش گفت: «حالا شد.» از فردای آن روز، عنکبوتِ پیر، مشت نوه اش را می گرفت و به مدرسه می برد.
امروزه،آدما خیلی برداشت های اشتباهی از حرف و رفتار های دیگران میکنن،یه چیزی درموردت میگن که تو شاخ در میاری.آدم باید توجه کنه به رفتار هایی که میکنه و حرفایی که میزنه،چون گاهی اوقات،بدون اینکه خودت با خبر بشی،متهمت میکنن.تهمتی بهت میزنن که حتی تو بهش فکرم نکردی و اصلا منظورت اون نبوده.نمیشه گفت قضاوت،باید گفت برداشت اشتباه زیاد شده مخصوصا برداشت اشتباه از رفتار آدما.یه جورایی اگه حواست نباشه،گناهکار میشی.اون موقع ست که حکایتت میشه،آش نخ
در تصویر زیر می توانید رسید برداشت های دوم تا چهارم از سایت صدرا باکس را مشاهده کنید. برداشت آخر، لحظاتی قبل انجام شده است. مبلغ برداشت ها به ترتیب 10، 15 و 31 هزار تومان می باشد. اگر می خواهید با سایت صدرا باکس آشنا شوید و کسب درآمد کنید، اینجا را کلیک نمایید.
28دسامبر

باید بدانید که انواع مختلفی از گردو وجود دارد. اما معروف ترین آنها گردو سیاه و گردو انگلیسی و گردو آمریکایی می باشد. این نوع گردو ها دارای مراحل مراقبت یکسانی می باشند و به دلیل سازگاری با آب و هوای مختلف و مقاومت آنها در برابر بیماری ها، کشت این نوع در نقاط مختلف مجاز شده است.
جالب است بدانید که درخت گردو تا ۱۰ سال پس از کشت تولید محصول نخواهد داشت و حداقل ۳۰ سال بعد از کشت شروع به محصول دهی می کند.
می شود درختان گردو را از دانه های
در مورد نحوه پرداخت ، وقتی بیت کوین به این حد رسید ===> 0.00001 BTC

میتونید برداشت کنید که تو تنظیمات افزونه که در کنار بالای صفحه بصورتش یه ۳ خط می باشد ، میزنید روی گزینه ===> WITHDRAW BTC

اول به حساب بیت کوین خودتون منتقل میکنید ، اگر ندارید میتونید بسازید ، اموزش ساخت کیف پول بیت کوین  بصورت کامل و مرحله به مرحله خواهیم گذاشت
 با بررسی میزان و ترکیب محلول اشام در برداشت نفت نشان داده شد،حذف نمک Nacl موجود در اب موجب افزایش فرایند اشام و ازدیاد برداشت نفت می گردد. در اثر افزایش غلظت Nacl در محلول اشام ، برداشت نفت به میزان چشمگیری کاهش یافت. 
افزایش غلظت یونهای سدیم و کلر سبب می شود فعالیت یونهای موثر در پتانسیل سطح کاهش یافته و در واقع از تماس یونهای منیزیم،کلسیم،سولفات ،با سطح سنگ ‌و جدا شدن مواد کربوکسیلیکی جذب شده بر سطح سنگ جلوگیری شود. عدم حضور مقدار زیادی یون س
   هوا بسیار مطبوع و دلپذیر بود و رایحہ خوش گلها و سبزه‌ها در فضا پیچیده بود. بہ سراغ یکے از درختان تنومند و پرشاخ و برگ آمدم و سرمست از فضاے دل‌انگیز آنجا در زیر سایہ آن درخت نشستم. 
   داشتم با خود فکر مےکردم چہ مےشد بہ ازاے هر نوزاد تازه متولّد شده نهالے کاشتہ مےشد؛... نهال همراه با نوزاد رشد مےکرد تا آنجایے کہ بہ یڪ درخت تنومند تبدیل مےگشت؛...
   آن نهال مےشد بیمہ عمر و سلامتے آن نوزاد؛...
   چہ احساس لذّت بخشے! کاش همینگونہ مےگشت. آنموقع جهان
در این پست مجموعه رسیدهای پرداختی سایت کوین پات را قرار دادیم. تمام این پرداخت ها از زمان درخواست برداشت تا واریز ارز دیجیتال مورد نظر به حساب ما کمتر از 24 ساعت انجام گشته است. این برداشت ها از آخرین برداشت های ما از سایت کوین پات است که شامل برداشت 5 تا از معروفترین و مهمترین ارزهای دیجیتال است که عبارتند از بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، دش و بیت کوین کش. یکی از رسیدها هم رسید تبدیل توکن های کوین پات به بیت کوین است.
ادامه مطلب
موسی خطاب به خداوند در کوه طور:اَرَنی ( خود را به من نشان بده)خداوند:لن ترانی ( هرگز مرا نخواهی دید)برداشت سعدی:چو رسی به کوه سینا ارنی مگو و بگذرکه نیرزد این تمنا به جواب "لن ترانی"برداشت حافظ:چو رسی به طور سینا ارنی بگو و بگذرتو صدای دوست بشنو، نه جواب "لن ترانی"برداشت مولانا:ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشدتو که با منی همیشه، چه "تری" چه " لن ترانیسه بیت، سه نگاه، سه برداشتمثل سعدی، عاقلانهمثل حافظ، عاشقانهمثل مولانا، عارفانه
پ.ن: خیلی خیلی به
در این پست مجموعه رسیدهای پرداختی سایت کوین پات را قرار دادیم. تمام این پرداخت ها از زمان درخواست برداشت تا واریز ارز دیجیتال مورد نظر به حساب ما کمتر از 24 ساعت انجام گشته است. این برداشت ها از آخرین برداشت های ما از سایت کوین پات است که شامل برداشت 5 تا از معروفترین و مهمترین ارزهای دیجیتال است که عبارتند از بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، دش و بیت کوین کش. یکی از رسیدها هم رسید تبدیل توکن های کوین پات به بیت کوین است.
ادامه مطلب
امسالم مثل هر سال، خیلی از پارک‌های شهر از هشتم تا پونزدهم نهال توزیع می‌کنن. من و مامان هم صبح رفته بودیم پارک نزدیک خونه‌مون که برای خونه‌ی خواهرم که باغچه داره، نهال بگیریم ^_^ تو صف بودیم که یه مشاجره‌ای سر نوبت و بی‌نوبتی شد. مامانم گفتن که حق بقیه رو ضایع نکن، برو آخر صف وایستا، ما که راضی نیستیم. اونم برگشت گفت ببین حالا زبون افغانی هم سر ما درازه! پاسپورتمو سفت گرفتم و اصلا برنگشتم که بهش نگاه کنم. الان دارم خاک تو سر عزت‌نفسم می‌کن
سایت خرید زرشک
در سایت طلای سرخ یک سایت جامع برای خرید زرشک است که شما می توانید نسبت به خرید زرشک خود از این سایت اقدام کنید؛(کلمات کلیدی :  افزایش محصول زرشک , زرشک , قیمت روز زرشک مشهد , خرید زرشک پفکی, طلای سرخ , خرید زرشک از کشاورز , فروش زرشک , خرید از فروشگاه , زرشک قائنات , قیمت دانه اناری امروز ,  فروشگاه اینترنتی زرشک , قیمت زرشک دانه اناری , خرید مستقیم زرشک از کشاورز , سایت سرخ , قیمت زرشک در مشهد , خرید نهال زرشک , نهال زرشک قائنات , قیمت رو
این مردگان زمستان در اوز است ، اما افکار من در حال حاضر در باغ و شروع نهال ها در داخل خانه است. حقیقت این است که من روزهای شروع نهال را در داخل خانه می ترسیدم زیرا هر چقدر هم که سخت تلاش کنم ، در نهایت آنها طولانی و لاغر می شوند و از بین می روند. چه اتلاف وقت و انرژی! اما با یک اصلاح ساده و یک زن و شوهر از لوازم خانگی ارزان ، من یک درمان ساده برای "سندرم نهال ساق پا" مخوف پیدا کردم.بعد از کمی تفکر و چند تلاش برای استفاده از مواد مختلفی که در دست داشتم
قیمت نشاء آویشن

نشاء آویشن باغی در غرب مدیترانه یافت می شود. دو گونه آویشن وجود دارد: نوع سفید آویشن و نوع سیاه آویشن.
آویشن دارای خاصیت های فراوانی است. از آویشن در صنایع داروسازی، آرایشی و بهداشتی و غذایی بهره می برند.
آویشن با هوای گرم سازگار است و تحمل هوای سرد را ندارد.
خاک مناسب برای کشت آویشن خاک دارای کلسیم و با PH 5 تا 8 است.
آویشن برای رشد نیلز به نور کافی و مستقیم دارد.
زمان مناسب برای برداشت محصول آویشن اواسط اردیبهشت ماه است.

شرکت پ
آیا می دانستید با قراردادن محصولات زرشک خود در سایت طلای سرخ می توانید یک تجارت زرشک شروع کنید؟ (کلمات کلیدی :  افزایش محصول زرشک , زرشک , قیمت روز زرشک مشهد , خرید زرشک پفکی, طلای سرخ , خرید زرشک از کشاورز , فروش زرشک , خرید از فروشگاه , زرشک قائنات , قیمت دانه اناری امروز ,  فروشگاه اینترنتی زرشک , قیمت زرشک دانه اناری , خرید مستقیم زرشک از کشاورز , سایت سرخ , قیمت زرشک در مشهد , خرید نهال زرشک , نهال زرشک قائنات , قیمت روز زرشک , زرشک اصیل , خرید اینت
 ازدیاد
درخت خرمالو از طریق تکثیر غیرجنسی کمتر کشت می‌گردد و تقریباً تمام درختان خرمالو از طریق کشت بذر خرمندی کاشته می‌شوند. خرمندی همان خرمالوی ریز است که میوه آن قابل خوردن نیست. پس از رسیدن، میوه‌ها را جمع‌آوری کرده و بذر آن‌ها را گرفته و جهت کاشت آماده می‌کنند. در آذر یا دی ماه بذر به صورت پُر (فشرده) کشت می‌گردد که پس از رفع سرما و یخبندان بذر جوانه زده و از خاک خارج می‌شود.
در سال اول، نهال رشد کرده و در سال دوم در فصل خزان یا اسفند
محمود ایزدی با بیان اینکه سالانه به طور متوسط ۴۰ تن محصول خشک از مزارع زعفران زاوه برداشت می‌شود، اظهار کرد: این شهرستان ۱۲ هزار و ۱۰۰ هکتار سطح زیر کشت مزارع زعفران دارد که حدود ۱۰ درصد سطح زیر کشت این محصول در کشور و یک هشتم سطح زیرکشت آن را در استان شامل می‌شود. 
ادامه مطلب
شیر برداشت تصفیه آب خانگی 
جهت مشاوره و خرید با  شماره های زیر تماس بگیرید:
تماس با ما
09179191344
09177881703
07138239775

زمانی که یک دستگاه تصفیه آب خانگی تهیه می کنید، یک شیر برداشت آب روی سینک ظرفشویی نصب می شود. از آنجا که آب تصفیه شده تنها مصرف خوراکی دارد، حجم بسیار کمی از آن مورد احتیاج خواهد بود و یک شیر برداشت کوچک و ظریف برای آن مناسب است ، به همین دلیل فشار و حجم آب خروجی از شیر برداشت تصفیه آب مانند شیر آب شهری نیست.
معمولا شیر برداشت دستگاه تصف
وصیت نامه شهید محمود دایه علی
بسم الله الرّحمن الرّحیم و لا تحسبن الّذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیا عند ربّهم یرزقون گمان مبرید کسانیکه در راه خدا کشته می شوند، مرده اند بلکه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند. من محمود دایه علی وصیت نامه ی خود را به نام خدا و در راه تداوم انقلاب اسلامی به رهبری زعیم عالیقدر امام امت خمینی روح خدا شروع می کنم، ای مردم مسلمان و مستضعف ایران این انقلاب را به رهبری امام امت ادامه دهید ما ملت ایران خیلی خون
فراتر از آنکه خانواده‌ای  از ولادت فرزندی که مدت‌ها چشم به راهش بوده اند شادمان شوند، انتشار شرح صحیفه ما را به شوق نشاند و چشم‌هامان را روشنایی داد. چقدر شکرگوی پروردگارم هستم که سهمی هرچند بسیار کوچک و ناچیز در به بار نشستن این نهال نوپای پرشکوه داشته‌ام.
الحمدلله

نحوه برداشت از اندوخته چگونه است؟
 بیمه گذار می تواند از ابتدای سال دوم مشروط بر اینکه اقساط تا پایان سال اول بیمه نامه به طور کامل پرداخت شده باشد، تا 90 درصد ارزش بازخرید بیمه نامه "برداشت از اندوخته" را بصورت وام دریافت نماید که بدون ضامن،چک یا سفته و در عرض چند روز می باشد و مهچنان از پوشش های بیمه ایی برخوردار می باشد. پس با خاطزی آسوده بیمه زندگی سرمد را تهیه نمایید.

قسمت اول را بخوان قسمت 51
نمی خواستم از خواب شهددارم دل بکنم ولی صدای ضربه هایی که روی زمین می خورد نمی گذاشت به مادرم برسم و او در آغوش بگیردم.
کمی دیگر مانده بود. خیلی کم!
رسید، نزدیک بود فقط یک قدم مانده بود تا به آرامش ولی صدای سوزناکی در گوش هایم چمپاته زد و مرا از رویای شیرینم سوا کرد.
چشم های اشک آلودم را باز کردم و به رو به رویم نگاه کردم!
یک مرد قد بلند با موهای سفید و کت بلند، فقط پشتش به من بود و صورتش نمایان نبود.
صدای گریه ام را در گلو مح
خوشا بانگ قرآن و آهنگ آن ، که جان و روان را کند شادمانسراسر همه حکم پروردگار ، از او زنده راه و ره روزگاربود نور ما در جهان نور دین ، بود افتخار از کتاب مبیناگر درس ما درس قرآن بود ، دل ما پر از نور ایمان بودهر آن کس ندارد ز قرآن خبر ، نهال وجودش ندارد ثمرسپهر کهن طاق ایوان ماست ، همه سربلندی ز قرآن ماستعلوم صنایع ز او زنده شد ، از او عصر دانش برازنده شدعلی ای درخشان کتاب خدای ، تویی کیمیا و تویی رهنماخواننده سرود: قاری ضیاءالرحمن صحت
خرید زرشک پفکی
آیا می دانستید در سایت طلای سرخ تمام فروشندگان زرشک پفکی محصولات خود را به فروش می رسانند و شما می توانید مناسب ترین و ارزان ترین زرشک پفکی را در سایت یافته و خرید نمائید؟ (کلمات کلیدی :  افزایش محصول زرشک , زرشک , قیمت روز زرشک مشهد , خرید زرشک پفکی, طلای سرخ , خرید زرشک از کشاورز , فروش زرشک , خرید از فروشگاه , زرشک قائنات , قیمت دانه اناری امروز ,  فروشگاه اینترنتی زرشک , قیمت زرشک دانه اناری , خرید مستقیم زرشک از کشاورز , سایت سرخ ,
اوج لذتی که تجربه میکنم اینه که وقتی همه دارن نهال تازه جون گرفته باغچه‌ام را تشویق میکنند؛ من سمعک هر دوگوشم را درمیارم، جهان در سکوت فرو می‌ره و من زیر لب میگم تازه خبر ندارین که چه دونه هایی توی اون گلدون کنار دیوار کاشته‌ام. قصه همیشه همین بوده، همه فقط اون چیزی که هست را میبینند، کسی اون چیزی که قراره باشه را نمیبینه، فقط خودتی و ‌خودت که می‌دونه چه دونه‌هایی کاشته و قراره چه جنگلی رغم بزنه!

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانش اموزش کلاس هفتم